MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Zaten dağıtılan şey önce alpha sonra kapalı beta ardından açık beta testlerinden geçmiş bir sürüm değil mi? Kararlı sürüm için böyle korkulması, amiral gemilerine hemen verilmemesi gibi durumlar saçma bana kalırsa. Ortaya sağlam kararlı bir sürüm çıkar, hata olursa da hızlı ek yamayı gönder bitsin. Bir sürü testten geçmedi mi zaten bu ROMlar|(

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
sürekli aynı şekilde kandırıyoruz kendimizi :)
Açıkcası benim güncelleme bekleme gibi bir derdim yok. Kullandığım cihaz yurtdışı garantili değil ve rootlu. Android Q deneyimini yaşadım EU Rom ile. Ama bana sorarsanız acele etmemek lazım. Neredeyse hiçbir fark yok. Ayrıca şu an bazı konularda sıkıntılı bile diyebilirim.

Kadirman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadirman
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Andorid ile ios guncelemelerini bir tutmak cok buyuk hata olur. İos ve telefonlar Apple'ın. Zaten iosu yazarken telefonununa uygun yaziyor. Uyarlama yapacagi donanim sayisi Maksimum 50 olsun (kamera, cip, anakart, hoparlör vs.)
Ama anroid google ait. Telefon ureticilerinde ve donanim yapısında limit yok. Mubarek her firmanin en az 30 telefonu vardir piyasada guncellenecek. Telefonlara donanım sinirlamasi gelmezse bu iş hicbir zaman hizli olmaz. Bir de her firmanın kendi arayüzü yazılım i var
Biri acik kaynak biri kapali sistem. Karşılaştırmak çok saçma
Ama xiaomi elestirilebilir. Adam gibi tarih verse insanları bekletmese. Cinlilerde musteri memnuniyeti ust duzeyde olmuyor zaten

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Zaten dağıtılan şey önce alpha sonra kapalı beta ardından açık beta testlerinden geçmiş bir sürüm değil mi? Kararlı sürüm için böyle korkulması, amiral gemilerine hemen verilmemesi gibi durumlar saçma bana kalırsa. Ortaya sağlam kararlı bir sürüm çıkar, hata olursa da hızlı ek yamayı gönder bitsin. Bir sürü testten geçmedi mi zaten bu ROMlar|(
Hocam dediğiniz aşamalardan geçiyor olabilir haklısınız ama benim önceki telefonum Mi 8 Lite modeliydi. Mobil veri sorunu vardı. Çatpat yabancı dilim var yabancı formlara bakmıştım konu ile ilgili hiçbir şey bulamamıştım. Globalde böyle bir sorun yoktu ama Türkiye'de kullananların çoğu şikayet ediyordu bu konuyu. Yani maalesef ki anladığım kadarıyla bölgesel faktörler de devreye giriyor.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Hocam dediğiniz aşamalardan geçiyor olabilir haklısınız ama benim önceki telefonum Mi 8 Lite modeliydi. Mobil veri sorunu vardı. Çatpat yabancı dilim var yabancı formlara bakmıştım konu ile ilgili hiçbir şey bulamamıştım. Globalde böyle bir sorun yoktu ama Türkiye'de kullananların çoğu şikayet ediyordu bu konuyu. Yani maalesef ki anladığım kadarıyla bölgesel faktörler de devreye giriyor.
Aynen hocam bu tarz sıkıntılar için de geri dönüşlerden hızlı ek yamalar yapılsa tertemiz.

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
İlk serilerde sıkıntılı deniyordu. Ben sorun yaşamadım. Ama sorun şu ki volte açıkken biraz saçmalıyor. Vowifi zaten türkiyede mi9 altı cihazlara yok. Yani türkiyede normal karşılanacak şeyler. Samsung falan diyeceksiniz. Onların romları halihazırda türkiyeye uyarlı. Siz 1 dakikada başka ülkeye cihazınızı uyarlarken adamlar komple yazılım atıyor.

Üst Alt