MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
7 den fark yok muydu ? Neyse bunu görünce ne desem boş gibi.
Beni cezbeden birşey yoktu.ben 6s 7 x tekrar 7 kullanmış biriyim hocam.X te elbet fark vardır da x te açtığımı 7 de açıyordu.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnHoly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mİ8
Konular
0
Belki yeri değil ama 8 sene iPhone X dahil bütün modelleri sektirmeden kullandım her yıl değiştirdim. . . Geçen sene Mi8 e geçtim iyiki geçtim bu telefonda kusur aramıyorum ararsam bulurum, fiyat farkı onları görmezden gelmemi sağlıyor. Bana artıları nfc mobil ödeme istanbul kart doldurma, özgürce foto video müzik vb dosyaları aktarma, cebinde 7 ila 14 bin tl taşıma zorunluluğundan kurtulma, iPhone her yıl neden değiştirdiğime gelirsek ios güncellemesi eski modellerede gelir fakat hakkıyla yenilikleriyle son model neyse onda çalışır. . . Konumuza gelirsek Miui 11 güncellemesi eninde sonunda gelecek 13 aydır xioami bana sabretmeyi umursamamayı kullandığım telefondan zevk almayı öğretti herkese iyi pazarlar. . .

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Belki yeri değil ama 8 sene iPhone X dahil bütün modelleri sektirmeden kullandım her yıl değiştirdim. . . Geçen sene Mi8 e geçtim iyiki geçtim bu telefonda kusur aramıyorum ararsam bulurum, fiyat farkı onları görmezden gelmemi sağlıyor. Bana artıları nfc mobil ödeme istanbul kart doldurma, özgürce foto video müzik vb dosyaları aktarma, cebinde 7 ila 14 bin tl taşıma zorunluluğundan kurtulma, iPhone her yıl neden değiştirdiğime gelirsek ios güncellemesi eski modellerede gelir fakat hakkıyla yenilikleriyle son model neyse onda çalışır. . . Konumuza gelirsek Miui 11 güncellemesi eninde sonunda gelecek 13 aydır xioami bana sabretmeyi umursamamayı kullandığım telefondan zevk almayı öğretti herkese iyi pazarlar. . .
Xiaomi senin cebini düşündüğünden fiyat farkını düşük tutmuyor,her yerden kısarak ucuzlatıyor

UnHoly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mİ8
Konular
0
iPhone 11 ve Mi9T Pro 128gb ele alalım arada 3 bin tl ye yakın fiyat farkı var 4.299₺ 7.500₺ aradaki farka değecek özellik ne var? Biri lcd diğeri super amoled ekran birinde dolby atmos var diğeri mono hoparlör bide kamera farkı var. Fiyat farkına değermi?

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Demek istediğimi çok güzel anlattınız hocam.brnde değişiklik istiyordum.özgürlük istiyordum valla xiaomi hoşuma gitti.önce mi mix 3 niyetim vardı ama 9t pro aldım.Bu arada bi abimde mi mix 3 var foto çekerken daha canlı çekiyor.48mp le rezil oldum adama nedendir herkez güncelleme diyor ben yeni aldım şuanlık güncelleme hevesim yok

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Demek istediğimi çok güzel anlattınız hocam.brnde değişiklik istiyordum.özgürlük istiyordum valla xiaomi hoşuma gitti.önce mi mix 3 niyetim vardı ama 9t pro aldım.Bu arada bi abimde mi mix 3 var foto çekerken daha canlı çekiyor.48mp le rezil oldum adama nedendir herkez güncelleme diyor ben yeni aldım şuanlık güncelleme hevesim yok

Ciyaziniz hayırlı olsun dance~~ call~~

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
iPhone 11 ve Mi9T Pro 128gb ele alalım arada 3 bin tl ye yakın fiyat farkı var 4.299₺ 7.500₺ aradaki farka değecek özellik ne var? Biri lcd diğeri super amoled ekran birinde dolby atmos var diğeri mono hoparlör bide kamera farkı var. Fiyat farkına değermi?
Mi 9 T pro da mono ses var. Kamerada OİS yok. IP68 yok. iPhone 11 de stereo var. Ois var. IP68 var.

En önemlisi biri iOS diğeri Android.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99

OLED ekran var Super Amoled değil, kamerası gerçekten çok başarılı OIS'i filan geçtim, ara yüz stabilizesi akıcılık olsun. Su geçirmezliğide tabi fakat 3 bin tlye fark yemez. Tabi fakir olduğum için Xiaomi kullanıyorum zengin olsam kesinlikle iPhone kullanırdım.

istiranca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cavit
Cihazım
Mi mix2s
Konular
0
.

Son düzenleme: