MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Xiaomi globale çok önem vermiyor eskisi gibi. Çini tamamlayıp bize verecekler herhalde. Bu takvim sanki çin takvimi. Avcumuzu yalasak daha iyi.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
4 gündür yazmaktan ellerim ağrıdı. Mi 8 ailesine ve Mi 9 SE/T Çin romlarına 4 gün önceden MIUI 11 geldi zaten. Bize (Global) hâlâ daha ses seda yok. RN7'ye gelmesi daha uzun zaman alacak...
Hocam derdin ne daha iyi işte.orda deneniyor sıkıntı olursa fixlenecek bize tertemiz gelecek.

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Aslına bakarsanız çok da umrumda değil. Android 10 ile birlikte versinler sonra bir daha vermesinler sıkıntı yok. Modasını geçince custom rom kullanırım. Yeter ki önümüzü kapatmasınlar...

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
Xiaomi globale çok önem vermiyor eskisi gibi. Çini tamamlayıp bize verecekler herhalde. Bu takvim sanki çin takvimi. Avcumuzu yalasak daha iyi.
Xiaomi nin attığı kazık çocuk oyuncağına çevirdiler madem yetişmiyor yılbaşına ertele bi günde bütün cihazlara ver iphone gibi güncelleme anlayışları çok amatörce

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Xiaomi nin attığı kazık çocuk oyuncağına çevirdiler madem yetişmiyor yılbaşına ertele bi günde bütün cihazlara ver iphone gibi güncelleme anlayışları çok amatörce

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Apple cihazların fiyatı bir Xiaomi amiral gemisinin yaklaşık 3 katı fiyatında. Ne kadarı donanım, ne kadarı yazılım bilmiyoruz. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Ben şikayetçi değilim. Eninde sonunda bir şeyler gelecek. Gelmese bile siz kendiniz getirebilirsiniz. Öteki tarafta ne döndüğü belli değil. Tıkılıp kalıyorsunuz...

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Apple cihazların fiyatı bir Xiaomi amiral gemisinin yaklaşık 3 katı fiyatında. Ne kadarı donanım, ne kadarı yazılım bilmiyoruz. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Ben şikayetçi değilim. Eninde sonunda bir şeyler gelecek. Gelmese bile siz kendiniz getirebilirsiniz. Öteki tarafta ne döndüğü belli değil. Tıkılıp kalıyorsunuz...
Artık Xiaomi de yavaş yavaş pahalı olmaya başladı. 3 değil, 2 kat fark var.

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Hâlâ 31 ekime kadar süreleri var. İsteseler vermezler yani çok da sorun değil? Ve iphone 7 plus xiaomi mi6-mi8 dengi. Elinizdeki cihaz redmi. Yani kasası bile kalitesiz. Tabi seçim sizin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt