MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
peki bölgeyi değiştirmemizin bize bir zararı oluyor mu tekrar Türkiye olarak geri getirelim mi bu işlemden sonra şimdiden teşekkürler
Hocam deneyin ve sonucu paylaşın, olmaz mı?

barbadoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Konular
0
Hocam deneyin ve sonucu paylaşın, olmaz mı?
bölgeyi değiştirip yazılanları yaptım yazı tipi değişti farklı farklı yazı tipleri de var menü ayarlarda falan değişiklik yok Türkçe hala bölge değiştirmek sistemi tamamen değiştirmiyor sanırım sadece mi pay mi credit mi store netflix gibi uygulamalar geldi daha önce böyle bir uygulama yoktu o bölgede öyle bir özellik var herhalde bu işlerden pek anlamadığım için sormuştum bende bölge değiştirince bir fark oluyor mu diye ama olmuyor anladığım kadarı ile

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
bölgeyi değiştirip yazılanları yaptım yazı tipi değişti farklı farklı yazı tipleri de var menü ayarlarda falan değişiklik yok Türkçe hala bölge değiştirmek sistemi tamamen değiştirmiyor sanırım sadece mi pay mi credit mi store netflix gibi uygulamalar geldi daha önce böyle bir uygulama yoktu o bölgede öyle bir özellik var herhalde bu işlerden pek anlamadığım için sormuştum bende bölge değiştirince bir fark oluyor mu diye ama olmuyor anladığım kadarı ile
Bazı durumlarda bölge değiştirmenin faydaları veya belirli bir konuda sorun giderme durumu olabiliyor.
Buna kullanılan dil'de dahildir.
Tıpkı Google Asistan uygulaması gibi, dili İngilizce yaptığınız zaman bazı kapalı veya işlevsiz butonlar aktif hale geliyor.

barbadoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Konular
0
Bazı durumlarda bölge değiştirmenin faydaları veya belirli bir konuda sorun giderme durumu olabiliyor.
Buna kullanılan dil'de dahildir.
Tıpkı Google Asistan uygulaması gibi, dili İngilizce yaptığınız zaman bazı kapalı veya işlevsiz butonlar aktif hale geliyor.
Anladım teşekkür ederim

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Bide bazı uygulamalardan dil desteği kalkıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alicank06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Redmi K60
Konular
2
An itibariyle redmi note 6 pro miui 11 .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-21-11-51-27-472_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-11-21-11-51-27-472_com.android.updater.png
    149,8 KB · Görüntüleme: 54

AET_95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Emre
Cihazım
Mİ9T
Konular
8
Aynen bende Android 10 u bekliyorum

ardacan15

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ardacan
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
31
slm dahaönce orjinal romun yedegini twrp den backup almıştım ve mi room gectim ve twrp yedegini sildim yanlışlıklar sizce sorun olur mu imei falan cunku greshan roma gececegim de ama malesef orjınal rom backup silindi imei falan sınıtı cıkmaz demi yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt