MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

enemy34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çetin sarıka
Cihazım
mi 9
Konular
2
Bu android mi cihazlarda çok kararlı çalışmıyor.. Samsunglarda yağ gibi akıyordu.. Sıkıldım ben mi 9 'dan

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Eu derken eea olanı mı kastettiniz, bunun dışında garantiniz delta ise gitmez, ancak delta harici olanlarda bootloader kilidini açarsanız cihaz garanti kapsamından çıkar.
Hocam şuan global rom var mi store dan aldım.avrupa romuna geçersem demek istedim.google rehberini kullanmamak için, normalde ses kaydı varmış telde

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Şu an Redmi Note 6 Pro kullanıyorum. Resmi Rom en yakın Aralık ayında gelir. Bu kadar bekleyemem deyip, MiRoom port Rom kurdum. En kısa sürede global Kararlı sürümün gelmesini bekliyorum. Rom çok akıcı ve güzel.

Kadirman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadirman
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Günaydınlar. Xiaomi miui 11 güncellemeleri konusunda sabırsızca beklemekteyiz. Sabır katsayımız artsın diye bir iki konuya değinmek istiyorum.
1-Mi romları ülke ve lokasyona göre çin (cn), global (mi), Avrupa (eu), Rusya (ru) ve Hindistan (in) şeklinde değişmektedir. Miui 11 güncellemesi yetmez, sizdeki roma uygun güncelleme gelmesi gerekir.
2-Xiaomi nin paylaştığı tarihin başında , güncelleme takviminde değişiklik olabilir yazmaktadır zaten. Güncelleme konusu 22.10.2019 saat 00:00 ile 31.10.2019 saat 23:59 arasında olacak gibi beklentiye girmeyin. Bu bir maaş ödemesi değil. Güncelleme hazır, sanki Xiaomi saati zamanı gelince verecek, bekliyor diye düşünmeyin. Güncelleme hazır olunca vereceklerdir. Bu tarihler yayın değil hedef tarihlerdir.
3-Miui 11 güncellemesi bazı model istisnaları hariç zaten android 9 olarak gelecek. Bu nedenle bence sorunları çözen degil de daha cok tema değişikliği gibi basit bir güncelleme olacaktır. Aslında android 10 lu miui 11 önemli.
4- Çin'de veya Hindistanda yayinlandi diye bekletiye girmeyin. Bu isin mantığı ve sırası yok. Örneğin mi8 icin miui 11 Çin'de bu ayın 9.unda yayınlandı. Takvimden bile once. Ama sadece Çin'de kaldi. Genel anlmada miui sırası Çin, Hindistan, Avrupa, global, Rusya şeklinde oluyor. Ama Xiaomi nin ne yapacağı belli olmaz
5-Eger beklenti icinde günlerimizi gecirirsek , sabisizlasir ve sitrese girerir. Bos verin 1 ay icinde gelecektir seklinde umut edin sadece

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

oguzhanakay.20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mi5
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Diğer modellerde bı gelişme varmı güncelleme alan cihaz falan

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Mi 9t halen gelen giden yok

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Günaydınlar. Xiaomi miui 11 güncellemeleri konusunda sabırsızca beklemekteyiz. Sabır katsayımız artsın diye bir iki konuya değinmek istiyorum.
1-Mi romları ülke ve lokasyona göre çin (cn), global (mi), Avrupa (eu), Rusya (ru) ve Hindistan (in) şeklinde değişmektedir. Miui 11 güncellemesi yetmez, sizdeki roma uygun güncelleme gelmesi gerekir.
2-Xiaomi nin paylaştığı tarihin başında , güncelleme takviminde değişiklik olabilir yazmaktadır zaten. Güncelleme konusu 22.10.2019 saat 00:00 ile 31.10.2019 saat 23:59 arasında olacak gibi beklentiye girmeyin. Bu bir maaş ödemesi değil. Güncelleme hazır, sanki Xiaomi saati zamanı gelince verecek, bekliyor diye düşünmeyin. Güncelleme hazır olunca vereceklerdir. Bu tarihler yayın değil hedef tarihlerdir.
3-Miui 11 güncellemesi bazı model istisnaları hariç zaten android 9 olarak gelecek. Bu nedenle bence sorunları çözen degil de daha cok tema değişikliği gibi basit bir güncelleme olacaktır. Aslında android 10 lu miui 11 önemli.
4- Çin'de veya Hindistanda yayinlandi diye bekletiye girmeyin. Bu isin mantığı ve sırası yok. Örneğin mi8 icin miui 11 Çin'de bu ayın 9.unda yayınlandı. Takvimden bile once. Ama sadece Çin'de kaldi. Genel anlmada miui sırası Çin, Hindistan, Avrupa, global, Rusya şeklinde oluyor. Ama Xiaomi nin ne yapacağı belli olmaz
5-Eger beklenti icinde günlerimizi gecirirsek , sabisizlasir ve sitrese girerir. Bos verin 1 ay icinde gelecektir seklinde umut edin sadece

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

dyonizos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tez
Cihazım
xiaomi mi9
Konular
0
Dün gece Mi9 a geldi güncelleme ama tam olarak ne fark etti anlamadım. Zaten olan özelliklerdi bir çoğu.
Çin romu bu arada.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-28-10-37-14-019_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2019-10-28-10-37-14-019_com.android.updater.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 118
Üst Alt