Rom MIUI 10 ROM

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
saf androiddeki hızı,animsayonları,lagsız arayüzü ve ekran süresini kaybedeksiniz haberiniz olsun.aynı stabilitiye bekliyorsanız hayal kırıklığı olabilir. mi a2'nin sdm 660 ile mi 6 ya kafa tutabilmesinin tek sebebi saf android olması.

Palaz42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi A2
Konular
15
saf androiddeki hızı,animsayonları,lagsız arayüzü ve ekran süresini kaybedeksiniz haberiniz olsun.aynı stabilitiye bekliyorsanız hayal kırıklığı olabilir. mi a2'nin sdm 660 ile mi 6 ya kafa tutabilmesinin tek sebebi saf android olması.
Saf Android'de müzik uygulaması olmamasından, ses kaydedici olmamasından vb durumlardan dolayı sıkıldım hocam

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Saf Android'de müzik uygulaması olmamasından, ses kaydedici olmamasından vb durumlardan dolayı sıkıldım hocam

Bunkar 3. taraf uygulamalarla halledilebilecek şeyler açıkçası. Tercih yine sizindir. MIUI performans olarak saf android gibi olmaz ama özelleştirme imkanınız bol olur. Kendi açımdan konuşayım asla saf android kullanmam angel~~

Palaz42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi A2
Konular
15
Bunkar 3. taraf uygulamalarla halledilebilecek şeyler açıkçası. Tercih yine sizindir. MIUI performans olarak saf android gibi olmaz ama özelleştirme imkanınız bol olur. Kendi açımdan konuşayım asla saf android kullanmam angel~~
Bende saf android kullanmak istemiyorum. Sadece twrp kurup rom flashlasam telefon brick olur mu ?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
müzik oynatıcı var hocam google play müzik?ses kaydedici and 10 la gelecek şuan apk mirror gibi sitelerde var.

Palaz42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi A2
Konular
15
müzik oynatıcı var hocam google play müzik?ses kaydedici and 10 la gelecek şuan apk mirror gibi sitelerde var.

Hocam ek uygulama kullanmak istemiyorum. Google fotoğraflar sürekli senkronizasyon yapıyor. Benim sorumun cevabını biliyor musunuz? Direk twrp üzerinden rom yüklesem sıkıntı olur mu ?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam ek uygulama kullanmak istemiyorum. Google fotoğraflar sürekli senkronizasyon yapıyor. Benim sorumun cevabını biliyor musunuz? Direk twrp üzerinden rom yüklesem sıkıntı olur mu ?
Ek uygulama değil hocam.Google'ın kendi ses kaydedicisi.Suan pixel cihazlarda var.

Palaz42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi A2
Konular
15
Ek uygulama değil hocam.Google'ın kendi ses kaydedicisi.Suan pixel cihazlarda var.

attığınız rehberdeki adımları uyguluyorum inşallah bir sıkıntı olmaz

Üst Alt