Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

Frskns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faris
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Kurulum videosunu çekebilecek hayırsever bir arkadaş yok mu?

leonheisenberg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Leon
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Merhaba, miui şeklinde bir bağlantı verip bir de download_rom klasörüne atmamız şeklinde bir yöntem uygulanmasını söylemiş. Bu şekilde official rom'u kurabilir miyiz? edit: bu yükleme yöntemi miui romlarda geçerli sanırım, flashing guide olarak sadece miui rom üzerinden anlatılmış. Official romu bahsettiğiniz yöntemle kursak, miui tarafından verilen bu romu kurup ota güncellemeleri alabilir miyiz?

Son düzenleme:

tunasahin6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 4
Konular
2
Merhaba, miui şeklinde bir bağlantı verip bir de download_rom klasörüne atmamız şeklinde bir yöntem uygulanmasını söylemiş. Bu şekilde official rom'u kurabilir miyiz? edit: bu yükleme yöntemi miui romlarda geçerli sanırım, flashing guide olarak sadece miui rom üzerinden anlatılmış. Official romu bahsettiğiniz yöntemle kursak, miui tarafından verilen bu romu kurup ota güncellemeleri alabilir miyiz?

Hayır oradaki rom stok Android One.

furkanayy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Selemün aleyküm romu attım fakat dosya yöneticisine giremiyorum bağlantı kesildi diyor. bu yüzden de ne fotoğraf çekebiliyorum nede whatsap yedeğimi geri getirebiliyorum yardımcı olacak varmı ?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Selemün aleyküm romu attım fakat dosya yöneticisine giremiyorum bağlantı kesildi diyor. bu yüzden de ne fotoğraf çekebiliyorum nede whatsap yedeğimi geri getirebiliyorum yardımcı olacak varmı ?
Play store dan xiaomi dosya yöneticisi indirip deneyin

furkanayy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
hocam indiriyorum fakat görmüyor kullanılamıyor diyor

sinan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Discovery Ai
Konular
0
Ellerinize, emeğinize sağlık öncelikle. 4 gün önce kurdum bu romu. Gayet stabil. Fakat küçük bir sorun tespit ettim, ya da benim donanımim ile mi ilgili bilmiyorum. Ekran parlaklığında biraz sorun var. En düşük parlaklığa getirene kadar aynı ayarda bekliyor. Bir de ekran kilitli olduğu halde biraz fazla şarj tüketiyor. Ya da bana öyle geldi? Ama ilk başta dediğim gibi gayet stabil. Bir de home tuşuna bir türlü Google Asistan ekleyemedim. Ekliyorum ama çalışmıyor, bu konu ile ilgili yardımcı olursanız memnun olurum....

Son düzenleme:

erkonzo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Ellerinize, emeğinize sağlık öncelikle. 4 gün önce kurdum bu romu. Gayet stabil. Fakat küçük bir sorun tespit ettim, ya da benim donanımim ile mi ilgili bilmiyorum. Ekran parlaklığında biraz sorun var. En düşük parlaklığa getirene kadar aynı ayarda bekliyor. Bir de ekran kilitli olduğu halde biraz fazla şarj tüketiyor. Ya da bana öyle geldi? Ama ilk başta dediğim gibi gayet stabil. Bir de home tuşuna bir türlü Google Asistan ekleyemedim. Ekliyorum ama çalışmıyor, bu konu ile ilgili yardımcı olursanız memnun olurum....
Ben de gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Şarj konusuna gelince onda da bir sıkıntı yok sadece başka arkadaşlar da bikaç sorun çıktı onlar da inşallah çözülür yakında.

Üst Alt