Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

bariscokmar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
0
İndirdim kurdum 10 numara olmuş elinize sağlık. Fark ettiğim şeyler batarya bi tık daha erken bitiyor doğal olarak ama kötü değil kesinlikle. WiFi sinyalinde ufak bi düşüş ben de yaşadım 40-45 civarında alırken hızı 25 civarlarında geziyor şimdi yine büyük bi problem değil. Onun dışında gayet güzel kullandıkça fark edeceğiz. Teşekkürler tekrar

Tek bir sorum var bunun içinde root zaten mevcut değil mi? Magisk i görebiliyorum ama bazı rootlu işlemlerde sorun çıkartıyor. Titanium Backup vb. programlar ile sistem aplikasyonlarını silemedim aynı zamanda Root Explorer açıldığı gibi kapanıyor

Son düzenleme:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Sağ üst 3 nokta tercihleri açın ordan hedef host dosyasını açın ordan da data/data/hosts'u seçin ve tekrar etkinleştirmeyi deneyin

lordcemal2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
mi4LTE
Konular
1
İndirdim kurdum 10 numara olmuş elinize sağlık. Fark ettiğim şeyler batarya bi tık daha erken bitiyor doğal olarak ama kötü değil kesinlikle. WiFi sinyalinde ufak bi düşüş ben de yaşadım 40-45 civarında alırken hızı 25 civarlarında geziyor şimdi yine büyük bi problem değil. Onun dışında gayet güzel kullandıkça fark edeceğiz. Teşekkürler tekrar

Tek bir sorum var bunun içinde root zaten mevcut değil mi? Magisk i görebiliyorum ama bazı rootlu işlemlerde sorun çıkartıyor. Titanium Backup vb. programlar ile sistem aplikasyonlarını silemedim aynı zamanda Root Explorer açıldığı gibi kapanıyor
Aynen rootta bi problem var.Cozerler zaten daha yeni rom,android one yuzune bakmam birdaha

aliosmansen34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliOsmanŞen
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Web Developer
Konular
1
Bu işlemin detayli bi sekilde anlatildigi bir video varmi veya cekicek bir kisi (sadece yazilara bakarak yapmak zor gorunuyor)
Bilseydim kurarken video çekerdim, oem kilidi açıksa baştan twrp kurulumu v.s 10 dk sürmüyo

susel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
0
Kurdum ve gayet memnun kaldım. Emeği geçenlere çok teşekkürler. Hatta normal romda hata verip çalışmayan parmak izi sensörü bu romda sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt