Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MIUI.AM ,Brezilya'lı geliştiricilerce, MIUI Global Beta haftalık ROM'ları baz alarak, cihazınızın performansını tam kontrol altına almanıza olanak tanıyan, daha da derinlemesine optimizasyonlarla kesintisiz performans sunmayı amaçlayan bir Custom ROM olduğunu iddia etmektedir

Global Beta romun modifiye edilmiş hali, daha çok performans, derinlemesine optimizasyon
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
  1. MIUI.AM Rom u indirin ve dahili belleğe veya SD Kartınıza aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız MIUI.AM ROM Zip dosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
Şu an için yok

Indirme Linki: (cihazınıza göre uygun Zip’i seçip, indirin)

ROM'da bir çok Cihaz için çoklu dil vede Türkçe mevcut, türkçe olmayan bir kaç cihaz halen mevcut maalesef

Bu muhteşem Rom'u zaten bir çoğunuz tanıyorsunuz...Ben şu an MIUI.Pro dayım, ancak Tapatalk bildirimlerinde sorun yaşamaktayım...O nedenle bu romu deneyeceğim...
Şu an bunu kullanmakta olan varmı aramızda arkadaşlar?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

ahmetkavsitli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MIUI.AM ,Brezilya'lı geliştiricilerce, MIUI Global Beta haftalık ROM'ları baz alarak, cihazınızın performansını tam kontrol altına almanıza olanak tanıyan, daha da derinlemesine optimizasyonlarla kesintisiz performans sunmayı amaçlayan bir Custom ROM olduğunu iddia etmektedir

Global Beta romun modifiye edilmiş hali, daha çok performans, derinlemesine optimizasyon
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
  1. MIUI.AM Rom u indirin ve dahili belleğe veya SD Kartınıza aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız MIUI.AM ROM Zip dosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
Şu an için yok

Indirme Linki: (cihazınıza göre uygun Zip’i seçip, indirin)

ROM'da bir çok Cihaz için çoklu dil vede Türkçe mevcut, türkçe olmayan bir kaç cihaz halen mevcut maalesef

Bu muhteşem Rom'u zaten bir çoğunuz tanıyorsunuz...Ben şu an MIUI.Pro dayım, ancak Tapatalk bildirimlerinde sorun yaşamaktayım...O nedenle bu romu deneyeceğim...
Şu an bunu kullanmakta olan varmı aramızda arkadaşlar?

Valla hocam bende bugün indirdim ama kurmadim kuracam bu romu şuan epic Roma dönmüştüm

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Valla hocam bende bugün indirdim ama kurmadim kuracam bu romu şuan epic Roma dönmüştüm

Ben de indirdim ve şu an kurmak üzereyim

ahmetkavsitli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Ben de indirdim ve şu an kurmak üzereyim

Kurun bakalım hocam nasıl merak ettim doğrusu benim olmazsa olmazlarım arasında bildirimler sorunsuz gelsin yeterli batarya performansı filan sorun değil zaten her türlü günü kurtarıyor zaten pil

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Sonunda ya, ben miui9'unu 3 ay kullandım nerdeyse, çok memnundum, bakalım Miui10 nasıl olacak, hemen bugün kuruyorum, Miui10pro dan hiç memnun kalmadım açık söyleyim. Çok bug var. MIUI.AM dan çok umutluyum ama.

ahmetkavsitli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Sonunda ya, ben miui9'unu 3 ay kullandım nerdeyse, çok memnundum, bakalım Miui10 nasıl olacak, hemen bugün kuruyorum, Miui10pro dan hiç memnun kalmadım açık söyleyim. Çok bug var. MIUI.AM dan çok umutluyum ama.
Kurunca ilk izlenimlerinizi paylasirsaniz seviniriz hocam bende indirdim fakat carsidayim eve geçince kurucam

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Hayırlı olsun bakalım. :) Mi 5S için kuranlardan yorumlar bekliyorum. :) Şuan epic rom kullanıyorum memnunum, değişikliyor arıyorum. :D

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Kurun bakalım hocam nasıl merak ettim doğrusu benim olmazsa olmazlarım arasında bildirimler sorunsuz gelsin yeterli batarya performansı filan sorun değil zaten her türlü günü kurtarıyor zaten pil

Xiaomi.eu da bildirimler sorunsuz

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Onuda kurmustum ben akşam WhatsApp bildirimi kilit ekranda görünmüyordu bende

Aynı şeyden muzdaripmişiz ahmet kardeş, bendede aynı şekilde şuan Miuipro dayım , kilitliyken bildirimler görünmüyor. Bakalım akşam Miui.am10 kurup test edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt