Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Beyler ben mi 6 ya miui 10 yükledim de kilit ekranında bildirim çubuğunu kapatamıyorum 9.5 sürümünde kapatabiliyordum kaldırmışlar özeliği galiba.Birinin eline geçince telefon kilitli olduğu halde girip karıştırıyorda.

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Beyler ben mi 6 ya miui 10 yükledim de kilit ekranında bildirim çubuğunu kapatamıyorum 9.5 sürümünde kapatabiliyordum kaldırmışlar özeliği galiba.Birinin eline geçince telefon kilitli olduğu halde girip karıştırıyorda.
Kilit Ekranı & Parola > Gelişmiş Ayarlar > Kilit Ekranında > Tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle yaparsanız görünmez bildirim içerikleri.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Kilit Ekranı & Parola > Gelişmiş Ayarlar > Kilit Ekranında > Tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle yaparsanız görünmez bildirim içerikleri.

Hayır sorun o değil bildirim çubuğunun aşagıya kaydırılmamasını istiyorum hiç açılmayacak yani şu wifi mobil veri felan gözükmeyecek

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hayır sorun o değil bildirim çubuğunun aşagıya kaydırılmamasını istiyorum hiç açılmayacak yani şu wifi mobil veri felan gözükmeyecek
Haklısınız hocam öyle bir sorun var şuan için ve kapatılmıyor yahut henüz bulamadım. Haricinde operatör adı ana ekranda görünmüyor ve sistem sesleri çok kısık. Bazı uygulamalarda bildirim sesi çıkmaması da cabası..

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Haklısınız hocam öyle bir sorun var şuan için ve kapatılmıyor yahut henüz bulamadım. Haricinde operatör adı ana ekranda görünmüyor ve sistem sesleri çok kısık. Bazı uygulamalarda bildirim sesi çıkmaması da cabası..

Evet sistem sesleri çok kısık, bildirim sesi çıkmıyor dediğin gibi.

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Geri dönme şans

Geri dönme şansımız varmı acaba ya pişman oldum yüklediğime müziğin sesi az çıkıyor ve birkaç özellik daha kapatmışlar.

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Bende mi10 global beta 8.9.13 yüklü acaba bunu yükleyebilir miyim MI6 cihazim( güncelleme bölümünden yüklemek istiyorum cihazdan)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Bende mi10 global beta 8.9.13 yüklü acaba bunu yükleyebilir miyim MI6 cihazim( güncelleme bölümünden yüklemek istiyorum cihazdan)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yüklememeni tavsiye ederim 1 aya kadar gelecek olan surumu bekle otadan guncelle

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bazı arkadaşlar sağolsunlar MIUI 10 stabil guncellemesiyle alâkalı link veriyorlar. Lâkin okuduğum yorumlara bakılırsa verilen linklerden dosyaları indirip güncelleyeci uzerinden cihazlarına yükleyenler bu işten hiç te memnun görünmüyorlar.

Xiaomi bir kaç gün öncesine kadar bazı cihazlara ota üzerinden kararlı rom dağıtmaya başlamıştı.Daha sonra bu güncelleme nedense durduruldu. Meselâ ben mi 6 kullanıyorum. Mi 6 için mi.com sitesinde stabil 9.5.8.0 görünüyor. Yani MIUI 10 ile ilgili bir bilgi yok. Demek ki forumdaki arkadaşların şikâyetleriyle örtüşen ciddi problemler var. Güncelleme hala gelmediğine göre de bu problemleri çözmek için uğraşıyor olmalılar.
Bana kalırsa verilen linklerdeki stabil romları güncelleyeci üzerinden manuel olarak değil de otomatikman ota üzerinden gelen güncelleme vasıtasıyla yüklemekte fayda var. Bunun içinde sabırsız olmamak ve biraz beklemek gerekiyor.Tabi sonradan pişmanlık duymamak adına söylüyorum. Neticede herkesin tercihi kendine aittir

Mrurkmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar en son tarayıcı güncellemeden sonra videoları tam ekran göstermiyo çentikle yani. Ama güncellwmeyi kaldırıyorum düzeliyor bilgisi olan varmı

Üst Alt