Rom Miui 10 Global Beta 8.9.11 - Android Pie

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Arkadaşlar Mi 8 için Miui 10 Global betanın yeni güncellemesi gelmiş android pie üzerine kurulu kendim global stable kullandığım için denemedim.

Önemli: w00t hocamın dediğine göre romda antirollback varmış kuracak olanlar ona göre kursun.

Son düzenleme:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Kardeşim ben bu romu dün paylaşıp sonra linkini sildim. Bu romda Anti Rollback var. Yani birisi bu romu kurarsa, Miui 9 a veya Miui 10 Oreo ya dönemez. Bu rom güncelleme de almaz. Yani Android 9 lu romlar çıkana kadar bu roma mahkum olur. Linki silmeni tavsiye ederim.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Kardeşim ben bu romu dün paylaşıp sonra linkini sildim. Bu romda Anti Rollback var. Yani birisi bu romu kurarsa, Miui 9 a veya Miui 10 Oreo ya dönemez. Bu rom güncelleme de almaz. Yani Android 9 lu romlar çıkana kadar bu roma mahkum olur. Linki silmeni tavsiye ederim.

Düzenledim.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Aslında sadece mi8'e özel değil Pie ile gelecek olan bütün Miui arayüzüne sahip cihazlara AntiRollBack geleceği söyleniyor.
Yabancı forumlarda yukarıdaki Linki telefonuna yükleyen bir arkadaşın Mi8 de ARB aktif olmuş ve şu an o romu kullanmak zorunda olduğunu eğer başka rom yüklemeye kalkarsa cihazının brick olacağını söylüyorlardı modlar.

oguzpasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğuz
Cihazım
mi4
Konular
0
xda da paylaşımı yapılmış bu romun ancak romu kuranlar arb yok yazmis. getvar anti sonucu 1 çıkıyormuş.

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Hiçbirimiz denemedik sadece oradan buradan derlediğimiz üçüncü kişilerin yazdığı mesajlara dayanarak yazıyoruz bu konuda yazdıklarımızı.Kapalı Beta romda ARB olması tamamen saçmalık zaten. Ama burada insanlara bir şey önerirken 3 kez düşünüp 1 kez yazmamız gerekiyor. Biz gerekli uyarımızı yapalım sonra Brick konuları ile dolup taşıyor buralar.

Üst Alt