Haber MIUI 10 Global Beta 8.8.2 Güncellemesi Geri Çekildi!

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
merhaba arkadaşlar son güncellemeden sonra cihazım gözümün önünde boştayken 2 defa reset attı ve resetten sonra ön yüklemede kaldı resetlemelere devam etti, tamamen kapatıp açınca sistem açıldı, aynı zamanda stabilitede problemler vardı hafif takılmalar v.s bir önceki sürümü indirip downgrade yaptım. Düzeltme sürümü gelince kuracağım.

Geri çekmelerindeki nedenler bir bir ortaya çıkıyor sanırım, ben bu şekilde bir sorun yaşamadım ama bataryada diğer kullandığım romlara nazaran ciddi düşüş oldu.

snatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SNATCHER
Cihazım
Mİ A2 64GB BLK
Meslek
ECZ . TEK.
Konular
1
Geri çekmelerindeki nedenler bir bir ortaya çıkıyor sanırım, ben bu şekilde bir sorun yaşamadım ama bataryada diğer kullandığım romlara nazaran ciddi düşüş oldu.

evet haklısınız geri çekmeden önce cumartesi günü resetlemeleri gördüm ve açıkcası ciddi anormallikle karşı karşıya olduğumu anlamıştım bugün 8.7.26 nolu sürüme geri dönüş yaptım yeni beta sürümü geldiğinde deneyeceğim.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Hocam benimde sürüm 8.8.2 ve batarya süresi kısaldı sizin gibi.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Sorunlar modellere göre değişiyor.
Örneğin Mi Mix 2 de hiç bir sorun yaşamadım.

Sanıyorum deneme amaçlı olarak tüm modeller kullanılmıyor.
Asıl olarak sistemi denedikleri bir kaç model vardır. Onlarda güzel çalıştı mı "işlem tamam, yayınlayın" diyorlardır. :))

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
evet haklısınız geri çekmeden önce cumartesi günü resetlemeleri gördüm ve açıkcası ciddi anormallikle karşı karşıya olduğumu anlamıştım bugün 8.7.26 nolu sürüme geri dönüş yaptım yeni beta sürümü geldiğinde deneyeceğim.

Xiaomi forumunda 8.7.26 sürümüyle ilgili bir çok olumlu yorum okudum, büyük ihtimal ondan dolayı bu sürüme çekmişlerdir.

Hocam benimde sürüm 8.8.2 ve batarya süresi kısaldı sizin gibi.

En iyisi bir önceki sürüme dönmek gibi, ben öyle yaptım, batarya süresi iyi şimdilik.

snatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SNATCHER
Cihazım
Mİ A2 64GB BLK
Meslek
ECZ . TEK.
Konular
1
Xiaomi forumunda 8.7.26 sürümüyle ilgili bir çok olumlu yorum okudum, büyük ihtimal ondan dolayı bu sürüme çekmişlerdir.

En iyisi bir önceki sürüme dönmek gibi, ben öyle yaptım, batarya süresi iyi şimdilik.

Açıkcası beta firmware kullanırım genelde ama bu şekilde bug içeren bir firmware görmemiştim adı üstünde beta olabilir böyle şeyler geliştiriciler tüm hataları düzeltip yeni güncellemeyi vereceklerdir.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29

İki üç gün kaldığı için uğraşmamayı yeğledim.

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Ciddi bir sorun olmadıgına emin misiniz ?

Baya iki kritik sorun yaşadım ben 8.8.2'de

Kurdugum alarm çalmadı (alarmy pro)
Spotify ve Tidal'de kablolu veya kablosuz kulaklık baglantısını kestiğinizde müzik telefonda calmaya devam ediyor. İlk defa bu sürümde yaşadım bu sorunu.

Ve ses kısma problemi. Sağdan açılan menüde sistem sesi müzik sesi karmaşası oluyor buga giriyor telefon.

Hadi ilkine uygulama problemi de geç (ki değil uygulama cache temizleyip bastan yükelyince düzeldi), ikincisi baya büyük bi sorun. Bir beta için bile büyük bi sorun.

Bunları baska kimsenin yaşamamış olma ihtimali yok değil mi ?

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Ciddi bir sorun olmadıgına emin misiniz ?

Baya iki kritik sorun yaşadım ben 8.8.2'de

Kurdugum alarm çalmadı (alarmy pro)
Spotify ve Tidal'de kablolu veya kablosuz kulaklık baglantısını kestiğinizde müzik telefonda calmaya devam ediyor. İlk defa bu sürümde yaşadım bu sorunu.

Ve ses kısma problemi. Sağdan açılan menüde sistem sesi müzik sesi karmaşası oluyor buga giriyor telefon.

Hadi ilkine uygulama problemi de geç (ki değil uygulama cache temizleyip bastan yükelyince düzeldi), ikincisi baya büyük bi sorun. Bir beta için bile büyük bi sorun.

Bunları baska kimsenin yaşamamış olma ihtimali yok değil mi ?

Cihazdan cihaza değişiyor sorunlar, kimi bir sorunla karşılaşmazken, kiminin de başı sorunlardan kurtulmuyor, demek ki bir çok cihazda farklı sorunlar yaşanınca ve bu sorunlarda haliyle çok olunce toptan 8.8.2 sürümünü geri çektiler.

Üst Alt