Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Arkadaşlar mi6x cihazıma yükleme yaparken açılışta böyle kaldı,mı hesabını kabul etmiyor wifi de açamıyorum klavye gelmiyor şifre girmek için ne yapabilirim.

Ağa bağlı olmadığınız için şifreyi kabul etmiyor. Wifi ekranında bağlanmak istediğiniz ağa tıklayın, şifre girmek için kutucuğa tıklayın klavye açılması gerekiyor.

Hk_80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Huseyin
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ağa bağlı olmadığınız için şifreyi kabul etmiyor. Wifi ekranında bağlanmak istediğiniz ağa tıklayın, şifre girmek için kutucuğa tıklayın klavye açılması gerekiyor.
Teşekkürler sonunda açıldı klavye ve sorun çözüldü.

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Mi 5 global 8.8.9 ota dan perşembe günü yükledim. Sonra yayından kaldırıldı dediniz... Buradaki EU indirip yuklemekmi gerek

cavci7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
0
Arkadaşlar mi6x cihazıma yükleme yaparken açılışta böyle kaldı,mı hesabını kabul etmiyor wifi de açamıyorum klavye gelmiyor şifre girmek için ne yapabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sim kartı çıkartın. Klavye aktif olacaktır. Böylelikle şifreyi de girebilirsiniz.

Bubu13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bubu
Cihazım
Mi max2
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar bende manul olarak indirip kuruyorum yalniz her guncellemede tüm uygulamamarim siliniyor tekrardan hepsini indirmek zorunda kaliyorum sizde de aynimi acaba :)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Merhabalar arkadaşlar bende manul olarak indirip kuruyorum yalniz her guncellemede tüm uygulamamarim siliniyor tekrardan hepsini indirmek zorunda kaliyorum sizde de aynimi acaba :)
Wipe yapmadan yükleyin...

Hk_80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Huseyin
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu güncellemeyle video çekiminde 1080 p ayarında kendi zoom yapıyor,kısa video da bu olmuyor. 4k ile çekim yaparken de olmuyor. Fakat 1080 de yakınlaştırma oluyor çözebilen var mı?

Bubu13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bubu
Cihazım
Mi max2
Konular
0
Son Bir sorunum daha var 8.8.9 u yükledim fotoğraf cekince solda cektigimiz resime bakmak isteyince bekletiyor bir kackez tıkladıktan sonra çektiğimiz resim açılıyor bunun bi ayari var mı yoksa güncelleme ile çözecek bir sorun mu

Üst Alt