Sohbet Miui 10 Döndüm

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhabalar, şuan için miui 10 global versiyonuna geri dönmüş bulunmaktayım. İlk önce xiaomi'nin resmi sitesinden en son mi ve mi 10 sürümünü indirdim. Ardından en son sürümünü seçtim ve yeniden başlat demeden mi 10 zip dosyasının adını mi 12.5 şeklinde değiştirdim ve tabii ki önceden yedeğimi aldım. Şifreleri ve hesapları kaldırdıktan sonra yeniden başlattım. Rom'u kurdu ve yeniden başladıktan sonra kurtarmaya attı. Bütün verileri sildim ve yeniden başlattım. Açıldıktan sonra senkronize ettim. Şuan buraya mi 10 ile yazıyorum. Tam şarj ettikten sonra pil performansınında ekran görüntüsünü atarım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-26-18-23-06-507_com.android.settings.png
    Screenshot_2022-02-26-18-23-06-507_com.android.settings.png
    166 KB · Görüntüleme: 227

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler pil tasarrufu modundaki pil durumu budur 2,5 saat kadar ekran süresi var. Bence pil süresi bakımından gayet iyi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Miroom 20.23.26 denediniz mi.

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Miroom 20.23.26 denediniz mi.
Onun için bootloader kilidini açmak gerekiyor. Bu da sertifika sorununa neden oluyor. Telefon şuan için gayet iyi. Öyle ekstra şeylere gerek yok ki zaten işlemcisi kaldırmıyor. Pili de fazla değil. Telefona 12,5 la işkence etmişim resmen.

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Rus romu kurmayın bu saatten sonra. Savaştan dolayı yaptırım uyguluyor bütün dünya rusya ve rus ürünlerine. Play store ile sorun yaşayabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar, şuan için miui 10 global versiyonuna geri dönmüş bulunmaktayım. İlk önce xiaomi'nin resmi sitesinden en son mi ve mi 10 sürümünü indirdim. Ardından en son sürümünü seçtim ve yeniden başlat demeden mi 10 zip dosyasının adını mi 12.5 şeklinde değiştirdim ve tabii ki önceden yedeğimi aldım. Şifreleri ve hesapları kaldırdıktan sonra yeniden başlattım. Rom'u kurdu ve yeniden başladıktan sonra kurtarmaya attı. Bütün verileri sildim ve yeniden başlattım. Açıldıktan sonra senkronize ettim. Şuan buraya mi 10 ile yazıyorum. Tam şarj ettikten sonra pil performansınında ekran görüntüsünü atarım.
benim de niyetim miui 10 a dönmek ama kalıcı bildirim yok o yüzden dönemiyorum. telefon genelde sessizde bu yüzden benim için sol üstteki bildirim simgeleri kalıcı olması önemli

Son düzenleme:

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
O zaman miui 11 e dön o da fena değil Ram yönetimi bakımından. Ama sakın miui 12 ye geçme!

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Romu nerden indirdiniz ? Ve ismini ne yaptiniz biraz daha detay verebilirmisin ?

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Romu nerden indirdiniz ? Ve ismini ne yaptiniz biraz daha detay verebilirmisin ?
Orijinal rom sitesinden orada redmi note 8 son sürüm romu var. İsminin ne olması önemli değil orijinal romun ismini kopyalayıp diğer rom un ismine yapıştırıyorsun.

hk.3883

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Rom linki atarmısınız bulamadımda