Çözüldü Miui 10 da kalmak

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam hard reset attım. Dediğiniz gibi otomatik yükleme iznini vermedim. Şuan her şey iyi durumda. Cihazı unlock yapmaya karar verdim bu arada. Eskiden olduğu gibi haşır neşir olmak istiyorumangel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bi sorum olacaktı siz şimdi sürüm düşürme işlemi yapacaksınız ya. Rollback sorunu gelişme ihtimali var mı ?
bl açık rollback olursa o zaman bakarım :D rom indiremedim ki zaten 2 gündür :S

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
bl açık rollback olursa o zaman bakarım :D rom indiremedim ki zaten 2 gündür :S
Twrp ile sürüm düşürme yapılsa bile her şekilde o ihtimal var demek ki anladığım kadarıyla. Romu neden indiremediniz. Link veya indirme hızında sorun yoktur umarım.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Twrp ile sürüm düşürme yapılsa bile her şekilde o ihtimal var demek ki anladığım kadarıyla. Romu neden indiremediniz. Link veya indirme hızında sorun yoktur umarım.
linklerde sorun var galiba mi room indirmeye çalışıyorum 9.12.25 ile 20,1,16 beta sürümleri.

ben bugüne kadar yaşamadım sürümde düşürdüğüm oldu. miui 12 den 11 e düşürdüm android sürümü düşmedi ama bugün inerse onuda düşüreceğim rollback olayını duydumda bakmadım hiç bakayım bi tam olarak neye göre kontrol edeceğim hangi durumlarda oluşur yada oluşmaz. yüzeysel biliyorum detayına gerek duymadığım için bakmadım hiç.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Redmi note 8 de antirolback yok Anti 1 dir ve hala 2 çıkmadı o yüzden tüm romlar anti 1 dir. Custom romlarda arb bulunmaz Düşüş yapılabilir.

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
linklerde sorun var galiba mi room indirmeye çalışıyorum 9.12.25 ile 20,1,16 beta sürümleri.

ben bugüne kadar yaşamadım sürümde düşürdüğüm oldu. miui 12 den 11 e düşürdüm android sürümü düşmedi ama bugün inerse onuda düşüreceğim rollback olayını duydumda bakmadım hiç bakayım bi tam olarak neye göre kontrol edeceğim hangi durumlarda oluşur yada oluşmaz. yüzeysel biliyorum detayına gerek duymadığım için bakmadım hiç.
Benim bu zamana kadar unlock işlemi yapmama sebebim bu oldu aslında. Kendimi tanıyorum romdan roma geçme potansiyelim var. Bu rollback olayını okudum forumda. Öyle vazgeçmiştim.

Redmi note 8 de antirolback yok Anti 1 dir ve hala 2 çıkmadı o yüzden tüm romlar anti 1 dir. Custom romlarda arb bulunmaz Düşüş yapılabilir.
Teşekkür ederim. angel~~ O zaman aynı şekilde stock romlar üzerinde de sürüm düşürme sorun değildir umarım

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Benim bu zamana kadar unlock işlemi yapmama sebebim bu oldu aslında. Kendimi tanıyorum romdan roma geçme potansiyelim var. Bu rollback olayını okudum forumda. Öyle vazgeçmiştim.

Teşekkür ederim. angel~~ O zaman aynı şekilde stock romlar üzerinde de sürüm düşürme sorun değildir umarım
geri dönülmez bi durum değil.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
"En iyi güvenlik - antivirüs kullanıcının kendisidir." Mr. Kaan_M

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
119
Hocam hard reset attım. Dediğiniz gibi otomatik yükleme iznini vermedim. Şuan her şey iyi durumda. Cihazı unlock yapmaya karar verdim bu arada. Eskiden olduğu gibi haşır neşir olmak istiyorumangel~~

Hocam bi sorum olacaktı siz şimdi sürüm düşürme işlemi yapacaksınız ya. Rollback sorunu gelişme ihtimali var mı ? Bu arada cihaz hangi sürümle çıktıysa o sürümde daha performanslı çalışıyor. G3 kullanırken bile ilk geldiği sürüme geçtiğimde daha stabil oluyordu. angel~~
bence unblock yapmaya gerek yok BL açık kalınca zarar olmuyor aksine bi çok avantajı var. öyle dursa da bir sorun olmaz

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
bence unblock yapmaya gerek yok BL açık kalınca zarar olmuyor aksine bi çok avantajı var. öyle dursa da bir sorun olmaz
Hocam unblock değil 1 sene kullanımdan sonra dayanamayıp kilidini açmaya karar verdim. BL açık olması dediğiniz gibi büyük avantaj . Garantili olduğu için pek düşünmüyordum ama haziran ayında telefonumun kasasının yamulduğu için garanti dışı servis vermeye kalktılar. Bende geç olsa da BL kilidini açmaya karar verdim angel~~

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Sıfırdan rom kurmak için zaten herşeyi siliyorsunuz mecburen siz hard reset yaparak çözüme kavuşmuşsunuz ne güzel ama herkeste işe yaramıyor maalesef

bende de redmi note 8 var 12 sürümü günceleme yaptım ota ile sonrasında batarya pil sorunu başladı pil çok çabuk bitiyor 2 kere resetlerdim fabrika ayarına döndüm düzelmedi

Üst Alt