Rehber Miui Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm)

fatiherdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Erdem
Cihazım
Redmi Note 5 AI
Konular
0
Teşekkürler güzel bir konu. Yalnız ben hangi uygulamaların adb tools ile sileceğimi anlayamadım. Adb tools u gösterdiğiniz fotodakilerimi sileceğiz yoksa listedekiler haricinde diye bir satır var (WM Service, SMSExtra, mi.translation.kingsoft, mi.translation.xmcloud, Mi Duvar Kağıdı Döngüsü, Mi Drive, XDivert, Mi Cloud SysBase, QuickSearch (Ara), Miui Biometric, Miui Sysopt, MiWebView, QMMI, MiDlabsVr, UpNp Service, com.miui.vsimcore" ) onları mı sileceğiz anlamadım.
Bu parantez içindekileri mi sileceğiz sadece?

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Teşekkürler güzel bir konu. Yalnız ben hangi uygulamaların adb tools ile sileceğimi anlayamadım. Adb tools u gösterdiğiniz fotodakilerimi sileceğiz yoksa listedekiler haricinde diye bir satır var (WM Service, SMSExtra, mi.translation.kingsoft, mi.translation.xmcloud, Mi Duvar Kağıdı Döngüsü, Mi Drive, XDivert, Mi Cloud SysBase, QuickSearch (Ara), Miui Biometric, Miui Sysopt, MiWebView, QMMI, MiDlabsVr, UpNp Service, com.miui.vsimcore" ) onları mı sileceğiz anlamadım.
Bu parantez içindekileri mi sileceğiz sadece?

silebilirsin herhangi bir sorun olmuyor

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Lucky Patcher doğru kullanıldıktan sonra herkes için yeterli. Google, Google konuşma motoru, Dijital denge, Lens, uygulamalarını temelli siliyorum. Ve aşağıda fotolardaki uygulamaları devredışı bırakıp rahatça uzun süre şarj etmeden kullanabiliyorum. Cihazdaki uygualamalarında görüntüsünü ekledim. Hiçbirinde sıkıntı yoktur. Root sorunsuz işlevini görüyor. Hata verip kapanan uygulama yok. Bildirim gelmeme, senkronize etmeme gibi bir durum söz konusu değil.
kral liteyi sattınmı

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Revos romdayım izinlerin olduğu bölümü bulamadım. Nasıl girerim?

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
şebekede sıkıntı yoksa kurayım?
yok hocam benim cok iyi türkcell hattım pil performansı sahane olmus eu romda pubg takılıyor gibiydi bunda yağ gibi akıyor kereta bende cihazı satıp realme 3 yada 9t alacam suanlık idare ediyorum

Üst Alt