Haber MIUI 10 Beta Kolay yükleme...

Xiaomi, MIUI Beta ROM'ları yüklemek için gereken bootloader kilidi açma zorunluluğunu kaldırdı. Artık uyumlu cihazınıza MIUI 10 Beta'yı yüklemek oldukça kolay.
MIUI Beta ROM'ları ise Xiaomi tarafından her hafta güncelleniyor. Kullanıcıların yoğun takdirini alan bu sürüme geçmek için artık telefonunuzun bootloader kilidini açmanız gerekmiyor.
Önceden bootloader kilidi açık telefonlara fastboot yöntemiyle flaşlanması önerilen MIUI Beta ROM, artık cihazınızdaki Güncelleyici uygulamasından direkt olarak kurulabilir durumda. MIUI Global Beta ROM'un son güncellemesiyle gelen bu kolaylık; Redmi Y1 Lite, Redmi Y1, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro için kolayca MIUI 10 yükleme imkanı sağlıyor.
ROM'u indirerek telefonunuzun Güncelleyici uygulaması üzerinden yükleyebilirsiniz. Dosyayı telefonunuzun "Downloads" yani indirilenler klasörüne attıktan sonra Güncelleyici uygulamasına girerek "Güncelleme paketini seçin"e tıkladığınız takdirde güncelleme yüklenmeye başlayacaktır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

hoho

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
hoho
Cihazım
android
Konular
11
Redmi 5 plus yok mu ???
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde zip olanı değil de diğerini yuklememiz gerekiyor değil mi ?

Son düzenleme:

Meruem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Hayir hocam ama eminim en kısa sürede gelecek şimdi sadece konuda yazan modeller ile yapılabiliyor.
Geçen gün sitede yazdım. Mi 6 için de mümkün. Ben hep böyle sanıyordum denedim oldu. Benim postu da buraya koyayım yine.

Kimse cevap vermedi ama söyleyeyim. En güncel stable versiyonu kullanıyorsanız recovery versiyonu indirin. Zip formatlı olanı. Sonra güncelleyici üzerinden güncelleyin. Telefon sıfırlanacak haberiniz olsun

Mehmet21950

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Gm Discovery
Konular
0
Sadece her iki romun da son sürümlerini yükleyebilirsiniz. Yani developer ve Kararlı sürümler arasında geçiş yapacaksanız her iki romun da en son versiyon olması gerekmekte. Alt sürümler kurulamıyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Sadece her iki romun da son sürümlerini yükleyebilirsiniz. Yani developer ve Kararlı sürümler arasında geçiş yapacaksanız her iki romun da en son versiyon olması gerekmekte. Alt sürümler kurulamıyor
Aynen öyle sanırım

muhammed8090

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Mi 5 var bende. Nasıl yapacagim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

starizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mi mix
Cihazım
mix
Konular
4
Hocam dosyayı seciyorum daha sonra bilgi toplanıyor yazısı gelip 10 saniye sonra güncelleme yok diyor

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
9.5.14 ten miui 10 a geçsem içindeki veriler gidermi yoksa normal güncelleme gibi herşey aynı mı kalır ?
Bide nereden indirebilirim link verir misiniz? (lütfen hazıra konuyor olarak görmeyin telefonu geçen hafta aldım ve cihazı yanlışlıkla brick yapmaktan korkuyorum )

Bir arkadaş stabil den global beta ya güncelleyici üzerinden geçemessin demişti doğru mudur?
Son olarak kayıt olmama falan gerek var mı yoksa indir yap mantığı mı?

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
9.5.14 ten miui 10 a geçsem içindeki veriler gidermi yoksa normal güncelleme gibi herşey aynı mı kalır ?
Bide nereden indirebilirim link verir misiniz? (lütfen hazıra konuyor olarak görmeyin telefonu geçen hafta aldım ve cihazı yanlışlıkla brick yapmaktan korkuyorum )

Bir arkadaş stabil den global beta ya güncelleyici üzerinden geçemessin demişti doğru mudur?
Son olarak kayıt olmama falan gerek var mı yoksa indir yap mantığı mı?
beta ya güncelleyici üzerinden geçiş yapabilirsiniz fakat beta dan stabile geçiş yapamazsınız naçizane tavsiyem brick yapma olaylarının arttığı şu dönemde bulunduğunuz sürümde kalın :)

Üst Alt