İnceleme MIUI 10 - 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

emrahuzun84

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrah
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Bunu istemek en doğal hakkımız da, güncellemeyi doğru yapabilen yok maalesef. Bkz 3 mesaj üstte en yakın örnek. :(
Sanirim benim mesajimdan bahsettiniz yillardir ayni sekilde guncelleme yaparim ki zaten guncellemenin orjinal sekli budur diye düşünüyorum. Telefona guncelleme var diye bildirim gelir, uzerine tiklar indirir ve kur derim hep. Daha saglikli bir yöntem varmidir

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sanirim benim mesajimdan bahsettiniz yillardir ayni sekilde guncelleme yaparim ki zaten guncellemenin orjinal sekli budur diye düşünüyorum. Telefona guncelleme var diye bildirim gelir, uzerine tiklar indirir ve kur derim hep. Daha saglikli bir yöntem varmidir
Güncellemeyi doğru yapabilen derken, yazılım ekibini kast ettim. Yanlış anlaşılmasın. :)

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Mi8 e hala otodan gelmedi bu beta güncellemesi? Sebebini bilen varmi acaba?

solayak27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2
Konular
7
Mi mix 2 icin pie ne zaman geliyor kararli surum bilgisi olan varmi? Betalarida cikti

emrahuzun84

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrah
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Ben yanlış anlamışım kusura bakmayin :) umarım yazilimsal bir problemdir yoksa ekran değiştirmek zorunda kalacağım :(
Bu aksam telefonun orta tusuda bozuldu. Kullanilamayacak gibi oldugundan actim icini. Tum soketleri temizledim, dokunmatik panelden motherborda giden flexin kirilim yerlerini duzeltip geri taktim. Orta tus ve dokunmatigin heryeri calismaya başladı :) fakat parmak izi sensörü artik calismiyor. Bunada şükür. Yeni ekran alana kadar baya bi idare eder beni :) belki kafama eser sensör icin bidaha kurcalarim

Üst Alt