İnceleme MIUI 10 - 9.1.24 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam o kadar cihaza gelmiş ama neden redmi note 4x e 5 haftadır beta güncellemesi gelmiyor,bu beni çok sinirlendiriyor
Beni de tam tersi mutlu ediyor, telefonumun stabilitesi harika, hiç güncelleme vermese de memnun olurum.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Anladım hocam. Nasıl güncelleme yapabilirim yardımcı olabilir misin?
Teknik olarak ben de bilgisizim bu konularda, ben sadece konudaki linklerde senin telefon için güncelleme olmadığına dikkat çektim.

Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş hesabı, global Beta dan farklı bir roma geçme cesaretini toplayamadım henüz. :D

Kdiraydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Teknik olarak ben de bilgisizim bu konularda, ben sadece konudaki linklerde senin telefon için güncelleme olmadığına dikkat çektim.

Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş hesabı, global Beta dan farklı bir roma geçme cesaretini toplayamadım henüz. :D
Ben ne oldunu bilsem değiştiririm de androidi hayatımda ilk defa kullanıyorum. Tam 8 yıldır iphone'nun bütün serilerini kullandım. En son 8plusı satıp mix 3 aldım

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Merhaba mi mix 3'te böyle bir hata veriyor. 1.7 gb dosya gösteriyor. Nasıl güncelleyebilirim? Cihazı yeni aldım androide dair hiç bir bilgim yok.

Paylaştığınız MIUI Eu Rom konusuna aittir.
Bu konu MIUI Global Beta Rom konusudur.

Bu konudan bilgi alabilirsiniz ve yüklemeyi TWRP üzerinden bahsettiğiniz 1.7 GB boyutu indirerek yapabilirsiniz .
MIUI Eu Rom maalesef patch sistemi kullanmıyor küçük MB ile güncelleme vermiyor sıfırdan TWRP dosyası paylaşır.
Rom - MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.1.24 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

brhn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Merhabalar,
Pocof1 kullanıcısıyım,
Güncel romu indirdim lakin Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem Güncelleme menüsünden sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayıp..

diyorsunuz lakin bende üç noktaya tıkladığımda oyle bir secenek çıkmıyor?

ne yapabilirim nasıl cıkmasıjı saglarım
tesekkurler

Üst Alt