Güncelleme MIUI 10 - [8.9.6] Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 61
  • Görüntüleme 12K

batubakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Mi Note 3 neden yok arkadaşlar? Eski sürüm var mı mi Note 3 için bulamadım da teşekkürler

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Mi 6 için WhatsApp çift bildirim sorunu çözülmüş.Ayrıca telefon pil konusunda çok iyi hale gelmiş. Son olarak AnTuTu testinde 206bin puan almıştır. Boştaki ram 3.6 - 4.1 civarındadır :)

faysaLTaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Faysal
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Mi Note 3 neden yok arkadaşlar? Eski sürüm var mı mi Note 3 için bulamadım da teşekkürler

Yalnız SD ve Special Edition adında iki sürüm var cihazınız için, dikkat edin.

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Yine launcher hatası ekran yenileme sorunu yakınlık sensörü geç algılama bu nasıl güncelleme bir yeri yapıyorlar bir yeri bozuyorlar redmi note 5 al da sorunlar bunlar bide metroda çıkınca yani şebeke çekmeyen yerden çıkınca net açıp kapatmazsan bağlanmıyor sim etkinleştirmek saymiyorum nedense Turkcell de böyle bir sorun daha bir kaç hafta daha var en çok bunlardan muzdarip oluyorum note 2 almıştım bu cihazlara ozaman da hayran kalmisdim note 5 girdikçe batiriyorlar roll back nedir ya şunu isteğe göre yapsaniza ben bu cihazı aldığımda sorsalardi istemez free kullanmayı seviyorum canım sıkılınca rom atmak isterim niye kitliyorsun cihazı paramda çok deyilki bunu beğenmedim başka cihaz alayım diyeyim koskocaaaa MIUI romda T9 yok ya arkadaş bu Çinliler hicmi Türkleri sevmiyorlar arkadaş onların suçu değil ki bizim dengesizler zamanında pardusu destek verselerdi bugün Türk romunu yapıyor olurduk neyse bu konu buranın konusu değil kusura bakmayın ama 2 aydır kullanıyorum miui9 da kullandım rezillik durum berbat MIUI geliştireceğiz diye 9 tam yapmadan 10 gecdiler

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
8.9.6/çok gizli yazıyor bu yüzden mi? Vede bu sürüm yüklü kaldıkça sorun olur mu.. Teşekkürler
Bir sorun olduğu için çekiyorlar sonuçta. Daha önce bana da yazdığı halde kullandım, sorun olmadı. Ama size olmayacak diye garanti veremem. İçiniz rahat etmiyorsa bir önceki sürüme dönün angel~~

mi8mi8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adsiz adsiz
Cihazım
mi8
Konular
0
Bir sorun olduğu için çekiyorlar sonuçta. Daha önce bana da yazdığı halde kullandım, sorun olmadı. Ama size olmayacak diye garanti veremem. İçiniz rahat etmiyorsa bir önceki sürüme dönün angel~~
Anti rollback 9.6.30 a dönünce olmaz değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pardon 8.9.30 a dönünce

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pardon 8.9.30 a dönünce
MIUI 10'dan sonra MIUI 9 çok basit görünümlü gelmez mi angel~~ şaka bir yana anti rollback mi 8'de yok diye hatırlıyorum ama bilen birisi yazarsa daha iyi olur.

mknci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
0
Telefonum mi note 2 son iki güncellemede açılıp kapandıktan sonra wifi şifrelerini unutuyor telefon. Her defasında şifreyi yeniden girmek gerekiyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

Gülşah keleş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gülşah
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Redmi 5 plus için verilmiş olan iki tane link var hangisini indirmem gerekiyor bu konuyla ilgili bir bilgim yok eğer yüklersem telefonda bir sorun oluşur mu miu 10 güncellemesine geçermi açıkçası pek bir bilgim yok sizce telefona gelecek güncellemeyimi bekleyeyim yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt