İnceleme MIUI 10 - 8.11.29 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri ( Yayınlandı- Linkler Eklendi)

wmprx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
bootloader kilitli ise beta rom nasıl yukleyebilirim ?

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Her güncellemeden sonra telefonları sıfırlıyormusunuz?
Beta rom kullanıyorsanız sıfırlamanıza gerek yok direk ota üzerinden güncelleme geliyor eğer Siz Sıfırdan kurulum yapmak istiyorsanız artık o size kalmış birşey.. Yok eğer Global romdan Beta roma geçiş yapacaksanız telefonunuz sıfırlanır..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bootloader kilitli ise beta rom nasıl yukleyebilirim ?
Global Kararlıdan Global Betaya geçit yapmak için Telefonun kendi Güncelleyicisi üzerinden 3 noktaya dokunarak Güncelleme Paketini seç yazılana tıklayıp indirdiğiniz Zip dosyasını seçerek geçiş yapabilirsiniz, Bu yaptığınız işlem Telefonunuzu Sıfırlar haberiniz olsun.. Telefonunuza uygun Beta romunu indirmek için "Global Developer" yazılan sürüm Beta Sürümdür..

Son düzenleme:

sargon22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5s
Konular
0
china surumunde mi5s gene askiya alinmis gecen haftada askidaysi kesin globalde de askiya alirlar

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Güncelleme gelmemiş ne zaman gelecek bilgisi olan arkadaşlar varmı

umut495

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi TVBOX
Konular
4
Beta rom kullanıyorsanız sıfırlamanıza gerek yok direk ota üzerinden güncelleme geliyor eğer Siz Sıfırdan kurulum yapmak istiyorsanız artık o size kalmış birşey.. Yok eğer Global romdan Beta roma geçiş yapacaksanız telefonunuz sıfırlanır..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global Kararlıdan Global Betaya geçit yapmak için Telefonun kendi Güncelleyicisi üzerinden 3 noktaya dokunarak Güncelleme Paketini seç yazılana tıklayıp indirdiğiniz Zip dosyasını seçerek geçiş yapabilirsiniz, Bu yaptığınız işlem Telefonunuzu Sıfırlar haberiniz olsun.. Telefonunuza uygun Beta romunu indirmek için "Global Developer" yazılan sürüm Beta Sürümdür..

Bl kilitli global kararlı kullanıyorum. Betaya geçmeyi düşünüyorum, temiz kurulum nasıl yapabilirim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bl kilitli global kararlı kullanıyorum. Betaya geçmeyi düşünüyorum, temiz kurulum nasıl yapabilirim?
Güncelleyici üzerinden geçebilirsiniz. Geçiş yaparken zaten tüm verileriniz silinecek ve temiz kurulum gerçekleşecektir.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
  • 1. The update is suspended for Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Mi 5c, Mi 5X, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi Note 5, Mi 6X, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 6 Pro, Mi Pad 4, Mi Pad 4 Plus, Mi 8 Lite, Mi 8 Pro, Mi MIX 2S, Mi 8, Mi 8 EE and Mi MIX 3 due to the problem that music received notification when playing and could not be recovered after the volume got reduced.
  • 2. The update is suspended for Redmi 4X for troubleshooting abnormal flashlight off in some cases.
Bahsi geçen cihazlar için bu hafta yine güncelleme yok.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Mi5 gelecekmi acaba yazi tipini kalın yapamıyorum