Yardım Miui 10.2.2.2 sonrası şarj ve ısınma sorunu

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 10.2.2
Telefon Modeli
Redmi note 5
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba.Redmi note 5 cihaza fastboot ile miui global kararlı 10.2.2 yükledim.telefon hem ısınıyor hemde şarjı 1 gün bile gitmiyor.Hatta aralıklarla resim video çektim 2-3 saatte bitti.sanki eskiye göre dahada yavaşladı.Ne yapmamı önerirsiniz.şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar kolay gelsin

qwake17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
28
Arkadaşlar merhaba.Redmi note 5 cihaza fastboot ile miui global kararlı 10.2.2 yükledim.telefon hem ısınıyor hemde şarjı 1 gün bile gitmiyor.Hatta aralıklarla resim video çektim 2-3 saatte bitti.sanki eskiye göre dahada yavaşladı.Ne yapmamı önerirsiniz.şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar kolay gelsin
Hard reset atabilir misiniz? serhat.yldz hocamın açtığı konuya bakın. Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Hard Reset [Fabrika Format] İşlemi • [Xiaomi Hard Reset]

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Oyla:

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Deneyim ustam hard reset ile düzeleceğini bilseydim direk sıfırlardım fakat fastboot ile yeni yazılım yükleyince hard resetin bi etkisi olmayacağını düşündüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastbootla rom atıldığında zaten tüm veriler gidiyor
Benide şaşırtan o zaten hocam yani yeni yazılım yükledim bu sorun oldu.zamanla olsa virüs yada arka planda çalışan uygulamalar yapıyor desem resetlesem olur ama daha yeni yazılım programlar bile kurulmadı

Oyla:

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
sıcaklık 41 derece gösteriyor boşta iken bu normal mi üstadlar.

Oyla:

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Hard reset yaptım olmadı şarj 1 gün bile gitmiyor yokmu yardımcı olacak arkadaşlar :(

Oyla:

ibo4fun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim kese
Cihazım
Xiaomi Note pro
Meslek
Moto Kurye (MNG)
Konular
9
Bu mui 10.3 = Android 9 her modelde sorun problem batarya süresi azalmasi varmı?

Yanlışlıkla tiklamis oldum sürekli çıkıyordu ekranda
Cihaz Note 6 pro
12 saat ekran açık sorunsuz kullandım 10 saate eyvallah inşallah daha kötüsü olmaz

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ben 10.3.4.0da hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Herşey çok iyi. 10.2.2.0da da sizin sorunlarınızı yaşamıyordum.
Bootloader kilidiniz açıksa 2dkda twrp kurup mi Globe veya eu 10.3.4.0 geçin rahatlayın.

Oyla:

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Cihaz Çin’den geldi ve ilk zaman root atmak isterken mi logosunda kalmıştı.bende cihaza yazılım atarken clear and lock seçmişim ve cihazım brick olmuştu.cihazı daha sonra qfil ile düzelttim.eskiden hatırladığım kadarıyla kararlı 10.0.2.0 vardı ama tam emin değilim.Bende son olan 10.2.2.0 stabil yükledim.hem ısınma hemde şarj problemi var.acaba eskiden eu rom vardıda ben global yükledim ondan mı oldu diye düşünüyorum.Cihazı ozaman kontrol ettiğimde anti4 görünüyordu.ne yapacağım bilmiyorum cihaz 2 aylık ama daha kullanamadan bu ısınma ve şarj sorunu oldu.eskiden ne yazılım olduğunu bulabilirmiyim.yada imei numarası ile kontrol felan ediliyormu sanki bi ara forumda okumuştum.Cihazı qfil ile düzelttiğimde sadece Çin romu kabul etmişti.çim romu yükledim ve İngilizce olarak bootloader kilidini açmak için başvurdum.süre dolduktan sonra global stabil rom yükleyebildim

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt