Soru MIUI 10.2.2.0 Guncelleme sorunu

Furak07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Merhabalar miui 10.0.2.0 sürümündeyim ve direk 10.2.2.0 guncellemesine geçmek istiyorum global 10.2.2.0 sürümünü indirdim telefonuma attım dosyayı secerek tamam diyorum fakat Güncelleme doğrulanamıyor (Sorry,flash to this stable version is not allowed.) hatası alıyorum ne yapmalıyım ? telefon aldıgımda unlocked idi ondan mıdır acaba ?

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Mi 5 te yükleyen var mı bu sürümü memnun mu?

Oyla:

Kralgero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Peki hocam teşekkürler
Hocam bı sorun var bana gönderdiğiniz İngilizce olan resimde ben bu türlü bulamadım çeviriden yapmayı denedim olmadı bana Türkçesini veya ne yapmam gerektiğini özelden anlatabilir misiniz hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bunun garantilik bi durumu yok ki sadece ayar değiştiriyosun bi kaç tane ios da bu tür ayarlara ulaşım olmadığı için garip geliyo ama pozitif olmaya çalış hocam elimizdeki telefon canavar forumdaki insanlarda herşeye olabildiğince yardımcı oluyo yalnız değiliz :)

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bı sorun var bana gönderdiğiniz İngilizce olan resimde ben bu türlü bulamadım çeviriden yapmayı denedim olmadı bana Türkçesini veya ne yapmam gerektiğini özelden anlatabilir misiniz hocam

Oyla:

Muhammet 02

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Arkadaşlar benim mıuı 10.2.2.0 sürüm WhatsApp hikayesi nde çentik yüzünden isim gözükmüyor pubg de aynı şekilde bazı şeyler çentik altında kalıyor birde benim flaş yanmıyor mesaj geldinde biri aradığı zaman yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt