Soru MIUI 10.2.2.0 Guncelleme sorunu

Furak07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Merhabalar miui 10.0.2.0 sürümündeyim ve direk 10.2.2.0 guncellemesine geçmek istiyorum global 10.2.2.0 sürümünü indirdim telefonuma attım dosyayı secerek tamam diyorum fakat Güncelleme doğrulanamıyor (Sorry,flash to this stable version is not allowed.) hatası alıyorum ne yapmalıyım ? telefon aldıgımda unlocked idi ondan mıdır acaba ?

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Merhabalar miui 10.0.2.0 sürümündeyim ve direk 10.2.2.0 guncellemesine geçmek istiyorum global 10.2.2.0 sürümünü indirdim telefonuma attım dosyayı secerek tamam diyorum fakat Güncelleme doğrulanamıyor (Sorry,flash to this stable version is not allowed.) hatası alıyorum ne yapmalıyım ? telefon aldıgımda unlocked idi ondan mıdır acaba ?
Önce ara sürümlerden birini yüklemen gerekiyor diye biliyorum forum da bu tarz da problemi olan arkadaşlar vardı arama yerinden ulaşabilirsiniz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Furak07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saolun hocam hallettim teker teker her surumu yukleyerek son surume geçtim

Oyla:

Rushb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tufan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Önce ara sürümlerden birini yüklemen gerekiyor diye biliyorum forum da bu tarz da problemi olan arkadaşlar vardı arama yerinden ulaşabilirsiniz

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son güncellemeden memnun musun? Bi sıkıntı veya hatası var mı

Oyla:

Furak07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuanlik pil kullanımı konusunda birsey diyemicem Bi hafta sonra belli olur çünkü, bug konusunda SwiftKey kullanıyorsanız Google hesabınıza giriş yapılmıyor, pubg de çentik gizleniyor ekran küçülüyor, sistem gayet akıcı stabil ve tam ekran kullanımında optimizasyon sorunu var sanırım başka Bi sorunla karşılaşmadım başka. 960fps çekimde sorun var ama fena değil memnunum şuanlik.

Oyla:

Kralgero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Ben bu Xiaomi den kullanıcılarından hiç birşey anlamadım kimi son sürüm iyi diyorlar kimi telefon mahvoldu diyo kime inanalım güncellemeyi indirmeye korkar olduk.Xiaomi iPhone gibi cins olma yolunda emin adımlarla ilerliyormu acaba ? Biri bu cevap yazsın lütfen

Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Ben bu Xiaomi den kullanıcılarından hiç birşey anlamadım kimi son sürüm iyi diyorlar kimi telefon mahvoldu diyo kime inanalım güncellemeyi indirmeye korkar olduk.Xiaomi iPhone gibi cins olma yolunda emin adımlarla ilerliyormu acaba ? Biri bu cevap yazsın lütfen
10.2.2 güncellemesini yap pil içinde bu ayarları yap başka bişi yapmana gerek yok keyfini çıkar telefonun hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Kralgero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
10.2.2 güncellemesini yap pil içinde bu ayarları yap başka bişi yapmana gerek yok keyfini çıkar telefonun hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Saolun hocam hallettim teker teker her surumu yukleyerek son surume geçtim
Peki hocam diyelim ki yaptım olmadı ne olacak ondan sonra telefonun garantisi falanca yok çekiniyorum biraz

Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15

Peki hocam diyelim ki yaptım olmadı ne olacak ondan sonra telefonun garantisi falanca yok çekiniyorum biraz
Hocam bunun garantilik bi durumu yok ki sadece ayar değiştiriyosun bi kaç tane ios da bu tür ayarlara ulaşım olmadığı için garip geliyo ama pozitif olmaya çalış hocam elimizdeki telefon canavar forumdaki insanlarda herşeye olabildiğince yardımcı oluyo yalnız değiliz :)

Oyla:

Kralgero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hocam bunun garantilik bi durumu yok ki sadece ayar değiştiriyosun bi kaç tane ios da bu tür ayarlara ulaşım olmadığı için garip geliyo ama pozitif olmaya çalış hocam elimizdeki telefon canavar forumdaki insanlarda herşeye olabildiğince yardımcı oluyo yalnız değiliz :)

Peki hocam teşekkürler

Oyla:
Üst Alt