Yardım MIUI 10.0 Güncelleme Sonrası Ekran Desen Kilidini Kabul Etmiyor.

EVDEKiYABANCI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,
Dün MIUI 10.0 güncelleme sonrası telefonum ekran desenini doğru çizmeme rağmen hatalı kabul ediyor ve tekrar desen çizebilmek için yaklaşık 24 saat bekletiyor ! MIUI 10.0 sürümünden bir önceki sürüme geri dönme şansım varmı ? Yada telefonun içindeki bilgiler silinmeden telefonu açabileceğim başka bir yöntem varmı? Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Merhaba hatırladığıma göre android kitkat sürümünde 5 6 kere yanlış girince e posta istiyordu e postanı hatırlarsan açılabilir ama yeni android sürümlerinde durum ne bilmiyorum

Oyla:

EVDEKiYABANCI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Merhaba hatırladığıma göre android kitkat sürümünde 5 6 kere yanlış girince e posta istiyordu e postanı hatırlarsan açılabilir ama yeni android sürümlerinde durum ne bilmiyorum

Mail adresi sormadı hiç. İşin kötü tarafı girilen deseni yanlış olarak kabul ettiğinde çok uzun süre bekletiyor. Tekrar desen girmeye müsaade etmiyor !

Oyla:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Mail adresi sormadı hiç. İşin kötü tarafı girilen deseni yanlış olarak kabul ettiğinde çok uzun süre bekletiyor. Tekrar desen girmeye müsaade etmiyor !
MIUI arayüzünün sıkıntıları birde smart lock olayı var daha önce eklenen Bluetooth cihazlarıyla açılabiliyor galiba bir araştır istersen

Oyla:

EVDEKiYABANCI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Fabrika ayarlarına dönüp denesen nasıl olur acaba.

İyi olur, kökten çözüm. Telefonun içinde ne var ne yok silinmiş olur. Bende iki gündür çözüm yolu aradığım, sürekli kafamı meşgul eden bu problemden kurtulmuş olurum !

Oyla:
Üst Alt