Yardım Miui 10.0.4.0 ne zaman gelecek

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Miui 10.0.4.0 ne zaman gelicek gelirsede neler eklenir

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6

Miui 10.0.4.0 ne zaman gelicek gelirsede neler eklenir
Güncelleme tüm cihazlara sırayla dağıtılıyor hocam ister istemez gelmesi biraz zaman alacaktır lakin son sürümü kullanıyorsanız zaten size geldiğinde anında bildirim düşecektir,iyi forumlar :)

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35

Güncelleme tüm cihazlara sırayla dağıtılıyor hocam ister istemez gelmesi biraz zaman alacaktır lakin son sürümü kullanıyorsanız zaten size geldiğinde anında bildirim düşecektir,iyi forumlar :)
Biliyorum gelmesi zaman alır sonuçta tüm cihazlara dağıtılıyor tahminimce ekimin 20 si gibi gelebilir kameraya ai Türkiye bölgesinede yüz tanımayı ekleseler süper olur

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
İnşallah mi 8 kamerasına düzeltme yaparlar şu kumlama ve kalitesiz resimler duzelmezse büyük ihtimalle satılık mi8 konusu açacağım

Oyla:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Biliyorum gelmesi zaman alır sonuçta tüm cihazlara dağıtılıyor tahminimce ekimin 20 si gibi gelebilir kameraya ai Türkiye bölgesinede yüz tanımayı ekleseler süper olur

Ara sürüm olduğundan dolayı bu ihtimal biraz düşük gibi ama belli olmaz sonuçta :) Performans iyileştirmeleri varsa bug düzeltmeleri olur tahminimce.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnşallah mi 8 kamerasına düzeltme yaparlar şu kumlama ve kalitesiz resimler duzelmezse büyük ihtimalle satılık mi8 konusu açacağım

Gelen güncellemelerle bunun gelişeceğine biraz daha iyileşeceğine eminim hocam sonuçta kamera libleri dediğimiz dosyalarla oynama yapmaları sonucunda güzel şeyler olacaktır.

Oyla:
Üst Alt