miu4 lte sim kart senkranizasyonu yapmıyor

redondo34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
miu4
Konular
1
yeni aldığım ve çok bilgili olamadığım için cihaza miu8 beta sürümünü yükledim fakat sim kartımı takdığım zaman sim karttaki numaraları senkronize edmiyorum ayrıca google hesabınıda senkronize edemiyorum senkronize bölümünde google ve mi hesabı gözüküyor sim kart gözükmüyor hatta bir sorun yok arama yapıyor arama alıyor.yardımcı olursanız çok sevinirim

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Aşağıda verdiğim uygulama ile SIM kart rehberinizin yedeğini alıp telefon rehberine yada Google kişilere Restore edebilirsiniz.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

redondo34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
miu4
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorunla ilgili biraz mesafe katettim şöyle bir sorunum daha var sim kartta kişi sayısı 218 fakat telefonda görülen sayi 160 diğerlerini görmüyor sebep ne olabilir sim karta bakıyorum telden 250 kapasite 218 kullanılan yazıyor rehberde 160 kişi var diğerlerini görmüyor yardımcı olursanız sevinirim

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Hocam ayarlardan sistem uygulamaları Oradan da kişiler seçeneğine girin seçenekler arasında görüntüleme seçeneklerine tıklayın sonrasında da kişileri ayarlayın gibi bir şey olmalı onu seçin ve oradan rehber google mi hesabı veya tüm hesaplar gibi seçeneklerden dilediğinizi seçerek tekrar kontrol edin.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam sorunla ilgili biraz mesafe katettim şöyle bir sorunum daha var sim kartta kişi sayısı 218 fakat telefonda görülen sayi 160 diğerlerini görmüyor sebep ne olabilir sim karta bakıyorum telden 250 kapasite 218 kullanılan yazıyor rehberde 160 kişi var diğerlerini görmüyor yardımcı olursanız sevinirim

Verdiğim uygulamada SIM kart kişi sayısı kaç görünüyor? Yedek alınca kaç kişi yedekleniyor?

redondo34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
miu4
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamada 160 kişi gözüküyor ayarlardan kişileri düzenle sim kişileri bölümünde 218 kişi gözüküyor sim alanı bölümünde de 250 kapasite 218 kullanilan da gözüküyor miu 8 beta surumunu kullanıyorum ondan olabilme ihtimali varmıdır

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Uygulamada 160 kişi gözüküyor ayarlardan kişileri düzenle sim kişileri bölümünde 218 kişi gözüküyor sim alanı bölümünde de 250 kapasite 218 kullanilan da gözüküyor miu 8 beta surumunu kullanıyorum ondan olabilme ihtimali varmıdır

Aldığınız yedeği bilgisayara aktarıp telefon ile karşılaştırarak hangi kişilerin olmadığını bulmaya çalışın. Bu size yol gösterecektir.

Üst Alt