Yardım Miu güncellemesini alamıyorum yardım eder misiniz ?

sadas76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ MİX 2
Konular
1
Merhabalar yeni güncelleme 10.3 olarak arkadaşım da da Xiaomi mi mix 2 var cihazlar global sürüm onun telefonu aldı benim telefonda güncelleme kararlı diyip yeni guncellemeyi göremiyorum arkadaş konu açmış güncellemeyi manuel olarak yapın diye recovery i de indirdim düz güncelleme yi de problem devam ediyo cihazim hiç bi şekilde güncelleme almıyor coUmu bilen var mı Güncelleme dogrulanamiyor rom iş beta testing make sure you have singed in with a beta authorized Xiaomi account hatası aliyoruum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-21-21-26-03-143_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-04-21-21-26-03-143_com.android.updater.png
    251,9 KB · Görüntüleme: 38

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Güncelleme kimsede çıkmıyor artık. Büyük ihtimalle geri çekildi. Çünkü güncelleyici ile yüklerken hatalar veriyordu. Konudaki indirme bağlantıları ile romu indirip kendiniz yükleyebilirsiniz.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rom kaynaklı sorun olduğundan dolayı geri çekildi.Yeni güncellemeyi beklemenizi tavsiye ederim.

İlgili konudan inceleyebilirsiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bu doğal bir şey o zaman sanırım değil mi bir problem olmaz almazsam

Yüklenememe nedeni Rom kaynaklı olarak stabil romu beta rom gibi görmesinden kaynaklanıyor hocam. Recovery olarak kurulumda veya romun içeriğin de bir sıkıntı veya sorun kullanan arkadaşlar tarafından bizim gördüğümüz, okuduğumuz kadarıyla bir problem yok. Yeni güncelleme ile de bu sorun düzeltilecektir. Geri bildirimde bulunmanızı öneririm.
Diğer arkadaşında da umarım sorunlar teşkil etmez.

Üst Alt