Yardım MİU 11 gelmişti . Akşam güncellemek için girdiğimde güncelleme gitmiş. Nedeni nedir ?

sincap-14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Ne yapmam gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-17-17-57-377_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-11-08-17-17-57-377_com.android.updater.png
    248,8 KB · Görüntüleme: 29

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Arkadaş bu ne saçmalık hevesimizi kursağimizda bıraktılar. 4 saat paylaşıp geri çekmek nedir? Herhangi bir tarih var mı tekrardan ne zaman geleceği belli mi?
Geri bildirime bakılarak sistem ne zaman stabil hale getirilirse o zaman tekrar yayınlanacak.

Bu durum aslında bekleyen kullanıcıların yararına olan bir durum ama biz böyle sabırsız bir millet olduğumuz için güncellemeyi yaptıktan sonra Bu sefer de nasıl geri dönerim diye uğraşırız

Oyla:

lidergvn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Lider
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Geri bildirime bakılarak sistem ne zaman stabil hale getirilirse o zaman tekrar yayınlanacak.

Bu durum aslında bekleyen kullanıcıların yararına olan bir durum ama biz böyle sabırsız bir millet olduğumuz için güncellemeyi yaptıktan sonra Bu sefer de nasıl geri dönerim diye uğraşırız
Evet haklısınız fakat güncellemeyi görüp geri çekince ister istemez insan yüklemek istiyor. Mecbur bekleyelim o zaman. Cevap için teşekkürler.

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Evet haklısınız fakat güncellemeyi görüp geri çekince ister istemez insan yüklemek istiyor. Mecbur bekleyelim o zaman. Cevap için teşekkürler.
Vardır bi geri çekilme sebebi. Düzeltip yeniden verirler yakın zamanda

Oyla:
Üst Alt