Soru Mit pro miuı 12.0.1 global

Mi9t54100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. 12.0.1 globol rom kulanıyorum. Geçişler vs çok yavaş oyunlarda 60 fps e almama ragmen inceden bi takılma geçikme var oyun oynayan online oyun çok oynuyorum. Önerebileceginiz oyun ve geçişlerde sıkıntı yaratmayacak sağlam bi rom varmı. Mi9t kulanıyordum o bile daha stabildi oyunlarsçda vs. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-30-11-19-00-394_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-07-30-11-19-00-394_com.android.settings.jpg
    231 KB · Görüntüleme: 23

#Yıldız

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Meslek
Cnc Freze Operatör
Konular
22
MIUI 12.1 by Xiaomi.eu 20.7.23 Betayı Kullanıyorum şuana kadar kasma vs geçişlerde sorun oyunlarda anlık donma vs gözlemleyemedim MIUI 12.1 by Xiaomi.eu 20.7.23 Beta öneririm

Oyla:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Oyunlardaki gecikme ping bazlı olabilir. Başka birini senin ping ile eşlerken gecikir, doğaldır. Ama online olmayan oyunlarda oluyorsa, sıkıntı var demektir.
Şarj konusunda cihazla ilgili bir sorunun yoksa ve arayüzde takılmalar oluyorsa eğer animasyon kaynaklı olabilir, geliştirici seçeneklerinden animasyon hızlarını 1x'den 0.5x'e çekerek deneyimleyebilirsiniz.

Oyla:

Mi9t54100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
2
MIUI 12.1 by Xiaomi.eu 20.7.23 Betayı Kullanıyorum şuana kadar kasma vs geçişlerde sorun oyunlarda anlık donma vs gözlemleyemedim MIUI 12.1 by Xiaomi.eu 20.7.23 Beta öneririm
Şöyle söyleyeyim. Pubgde karakteri saga cevirdiğimde, takılma degilde gecikme var yarım saniyelik. M9t de kulandım 60 fps te öyle bir sorun olmuyordu. Cihazı 2. El aldım acaba ekran vs değişse de böyle birşey meydana gelirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyunlardaki gecikme ping bazlı olabilir. Başka birini senin ping ile eşlerken gecikir, doğaldır. Ama online olmayan oyunlarda oluyorsa, sıkıntı var demektir.
Şarj konusunda cihazla ilgili bir sorunun yoksa ve arayüzde takılmalar oluyorsa eğer animasyon kaynaklı olabilir, geliştirici seçeneklerinden animasyon hızlarını 1x'den 0.5x'e çekerek deneyimleyebilirsiniz.
Ping normal degerlerde 40 ms ilede oynasam aynı oyunla ilgili birşey olduğunu zannetmiyorum. Yazılım konusunda acabada kaldım. Teşekkürler yardımın için

Oyla:
Üst Alt