Soru miroom kullananlar ??

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
ben eu romdayım bir çok çeşit miui rom var. global, china , eu, miroom, miuipro vb ( yanlış isem düzeltin ) bide bunların stabil ve beta diye ayrılmışları. ben genelde beta eu kullanıyorum . miroom u çok methediyorlar ( genel olarak bizim telefondan bahsetmiyorum ) miuipro sorunlu oluyormuş bazen. siz hangi romu kullanıyorsunuz? eu mu miroom mu ? artıları eksileri nedir.

karacaertugrul42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
mi 6
Konular
1
Eu kullanıyordum geçen hafta mi room tavsiye ettiler şuan mi room kullanıyorum daha hızlı ve daha stabil oldu cihaz

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
ben eu romdayım bir çok çeşit miui rom var. global, china , eu, miroom, miuipro vb ( yanlış isem düzeltin ) bide bunların stabil ve beta diye ayrılmışları. ben genelde beta eu kullanıyorum . miroom u çok methediyorlar ( genel olarak bizim telefondan bahsetmiyorum ) miuipro sorunlu oluyormuş bazen. siz hangi romu kullanıyorsunuz? eu mu miroom mu ? artıları eksileri nedir.
Miroom en iyisi hocam youtube ta hemen hemen tüm videoları izledim miroom vs eu miroom kazanıyor akıcılığı olsun pil performansı olsun tam dil tercüme olarakta miroom her zaman öndedir çünkü ilk eu rom çıkar miroom alır hataları giderir her pazartesi romu koyar sayfasına değişiklikler listesinde Official değişiklikler birde miroomun eklediği değişiklikler yazılıyor

Oyla:
Üst Alt