Soru mirom vs eu?

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
ben eu romdayım bir çok çeşit miui rom var. global, china , eu, miroom, miuipro vb ( yanlış isem düzeltin ) bide bunların stabil ve beta diye ayrılmışları. ben genelde beta eu kullanıyorum . miroom u çok methediyorlar ( genel olarak bizim telefondan bahsetmiyorum ) miuipro sorunlu oluyormuş bazen. siz hangi romu kullanıyorsunuz? eu mu miroom mu ? artıları eksileri nedir.

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
aynen sorun bug var mı mesela. beklemede bataya tüketimi nasıl gibi. miroom fazla kullanılmıyor gibi sanki .
Mi room aslında baya kullanılıyor.. Bekleme de ki batarya performansı eu beta ya göre 2 kat daha iyi. Bence kendinizi geçip aradaki farkı görebilirsiniz. Bir daha ey betaya döneceğinizi sanmıyorum.

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Mi room aslında baya kullanılıyor.. Bekleme de ki batarya performansı eu beta ya göre 2 kat daha iyi. Bence kendinizi geçip aradaki farkı görebilirsiniz. Bir daha ey betaya döneceğinizi sanmıyorum.
yeni sürüm diğer telefonlara geliyor benim telede gelince geçecem deneme amaçlı beğenmezsem eu ya dönerima artık. eu yu kullanan çok hep bahsediliyor ama miroom o kadar bahsedilmiyor malesef. misal miuipro ücretli olmuş sanırım ama o kadar iyi bahsedilmiyor.

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
yeni sürüm diğer telefonlara geliyor benim telede gelince geçecem deneme amaçlı beğenmezsem eu ya dönerima artık. eu yu kullanan çok hep bahsediliyor ama miroom o kadar bahsedilmiyor malesef. misal miuipro ücretli olmuş sanırım ama o kadar iyi bahsedilmiyor.
Aslında konusunda en çok yorum yapılan rom sanıyorum miui pro. Oda oldukça fazla kullanılıyor. Hiç tecrübe etmediğim için hakkında yorum yapamıyorum. Ama mi room harika bir rom. Revos da öyle.

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
mi-room'a geçiş yapan birdaha euya dönmez o kadar diyeyim gereksiz uygulamalar 0 cihaz daha stabil ve performanslı çalışıyor şuan çıkan beta sürümlerini kastetmiyorum zaten şuan hiçbir beta rom doğru düzgün çalışıyor denilmez.

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Aslında konusunda en çok yorum yapılan rom sanıyorum miui pro. Oda oldukça fazla kullanılıyor. Hiç tecrübe etmediğim için hakkında yorum yapamıyorum. Ama mi room harika bir rom. Revos da öyle.
teşekkürler ben yeni sürümü öyle denim bakalım miroom nasılmış.

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Ben de eu room kullanıyordum. Ama mi room a geçiş yaptıktan sonra cidden farkı gördüm.başarılı rom bence. Mi room

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
evet bende eu romu kötüleyeceğim çünkü miroom gerçekten farkını hissettiriyor daha fazla özelleştirem isteyen de gitsin pro satın alsın

Oyla:
Üst Alt