Satış MiPad 64 GB GearBest Kampanya Kodu (119$)

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Hocam dün geldi fakat ben şehir dışında olduğum için henüz göremedim 2 hafta Izmirdeyim kocaeli ye dönünce bakacam artık
Hocam benim tablet bir kaç güne kadar elime ulaşır.Size sorum; tableti alınca direk kullanabilirmiyiz yoksa herhangi bir yazılım (global rom, boot falan diyorlar ya) yükletmemiz gerekirmi?

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12
Tablet dün sorunsuz şekilde elime ulaştı yalnız temayı bi türlü yükleyemedim, forumdaki konuyu inceledim ancak thememanager görünmüyor tablette , ne yapmam gerek?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Tablet dün sorunsuz şekilde elime ulaştı yalnız temayı bi türlü yükleyemedim, forumdaki konuyu inceledim ancak thememanager görünmüyor tablette , ne yapmam gerek?
Verdiğim Theme Manager uygulamasını yükleyip onunla açtırabilirsiniz. Yada Apk Analyzer adlı uygulamayı yükleyip onun içinden de açabilirsiniz. Linkini vermiştim diye hatırlıyorum. Bakıp tekrar vereyim.

Uygulamayı açıp theme manager uygulamasına tıklayın. Alt tarafta Activity yazan yerdeki rakamlara tıklarsanız açılabilecek olan uygulama sayfaları yeşil olarak gelecektir. Tıklayıp açabilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Son düzenleme:

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Verdiğim Theme Manager uygulamasını yükleyip onunla açtırabilirsiniz. Yada Apk Analyzer adlı uygulamayı yükleyip onun içinden de açabilirsiniz. Linkini vermiştim diye hatırlıyorum. Bakıp tekrar vereyim.

Hocam bu tableti alınca direk kullanabilirmiyiz? Yoksa yazılım attırmak vs gerekir mi?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam benim tablet bir kaç güne kadar elime ulaşır.Size sorum; tableti alınca direk kullanabilirmiyiz yoksa herhangi bir yazılım (global rom, boot falan diyorlar ya) yükletmemiz gerekirmi?
Gelen tabletteki roma bağlı. Xiaomi.eu romu yüklü gelirse sorun yok. Birşey yapmanız gerekmez. Çin romu yüklü gelirse Türkçe kullanabilmeniz için Xiaomi.eu'nun romunu yüklemeniz gerekecek.
Ayrıca MiPad 1 için global rom var.

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Gelen tabletteki roma bağlı. Xiaomi.eu romu yüklü gelirse sorun yok. Birşey yapmanız gerekmez. Çin romu yüklü gelirse Türkçe kullanabilmeniz için Xiaomi.eu'nun romunu yüklemeniz gerekecek.
Ayrıca MiPad 1 için global rom var.

Hangi rom olduğu Nasıl anlaşılır acaba? Global rom herşeyi çözer değil mi?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

aaron1987

Muhammad: The Messenger of God
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
google pixel
Meslek
developer android
Konular
21
cıhaz dilfelan onemlı degıl ısslmcı on numara tegra k1 google pıxel tabletımde oyunlar var aynı ıslemcı mukemmel tek takılma ve donma yok ıyunlarında garfıkler super gercekten alınabılır dıye dusunuyorum

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Arkadaşlar Gearbest ile bir anlaşma sağlayarak sitemize özel ve genel olan kuponlar verecekler. Bu kuponları sizlerle sürekli olarak bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğiz.

1- Original XiaoMi Mi Pad 64GB ROM

Fiyat
139.9 $
Kupon : MiPad64G
Yeni Fiyat : 119.90$

hocam, indirimden faydalanabilmek için sadece bu vermiş olduğunuz linkten mi almalıyız? linkte 'out of stock' diyor çünkü. sanırım tükenmiş, şansımıza mı küsmeliyiz? :(

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam, indirimden faydalanabilmek için sadece bu vermiş olduğunuz linkten mi almalıyız? linkte 'out of stock' diyor çünkü. sanırım tükenmiş, şansımıza mı küsmeliyiz? :(
İndirim kodu sadece bu cihaz içindir. Zaten ellerindeki stokları eritmek için yapıyorlar indirimleri. Tükenmiş.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

Üst Alt