Soru MiMax3 için Android9 Guncellmesi

Suhatuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Pocofone F1
Konular
9
Arkadaşlar dün sabah Android 9 güncellemesi vardı ... Dün akşamdan beri geri gitmiş güncelleme yok. 1.7gb bir güncellemeydi. Nereden indirebilirim ...

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
toprak
Cihazım
huawei gr5
Konular
8
cihaz
Ayarlardan uygulamalara gidin güncelleyici uygulamasını bulun ve tüm verileri temizle yi seçin telefonu yeniden başlatın.Güncellemeyi tekrar deneyin.
Ben bu şekilde güncelledim.Fakat bir fark göremedim.Örneğin Hem çağrı hemde ses kaydı kalitesi kötü olmuş.Batarya süresinde düşme var.Bazı programlar çalışmıyor.Pie den oreo ya geçmeyi bilen arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
cihazınız mi max 3 mü ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

a
Arkadaşlar dün sabah Android 9 güncellemesi vardı ... Dün akşamdan beri geri gitmiş güncelleme yok. 1.7gb bir güncellemeydi. Nereden indirebilirim ...
ayarlara gir uygulamalara gir sistem uygulamalarını göster de güncelleyiciyi bul verilerin hepsini temizle güncelleme geliyor bende geldi ama yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonunda geldi resmi güncelleme ya clap~~
cihaz mi max 3 mü güncelleme yaptıysanız artısı eksisi nedir yazarmısınız

Son düzenleme:
Oyla:

takusar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi max 64gb
Konular
0
sefik59 arkadaş cihazım mi max 3 fakat oreo ile pie arasında ciddi bir fark görmedim. Örneğin benim için ses kaydı önemli oreo da ses kaydı pie sürümüne göre iyi idi. Pie de çok net olmadığı gibi çatallı ses çıkıyor.Konuşma ahize sesi çok net değil.Pil süresi daha az.Kullandığım bazı programlar uyumsuzluk gösterdi.Pie den oreo ya dönmek istedim fakat Miflash değişik hatalar verdi.Neden bilmiyorum ama her cihaz aynı tepkileri vermeyebiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

UnitBack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzo
Cihazım
Xaomi max 3
Konular
0
cihaz mi max 3 mü güncelleme yaptıysanız artısı eksisi nedir yazarmısınız
Daha indiremedim kardeşim internetimde sıkıntı çıktı ama en kısa sürede indirip kuracağım ve deneyimlerimi aktaracağım

Oyla:

UnitBack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzo
Cihazım
Xaomi max 3
Konular
0
Bi kaç gündür kullanıyorum şarj olayı iyileştirilmiş gibi 24 saati geçti oyunda oynadım fifa da oynadım video az izledim sürekli net açık hala %30 şarj var benim hoşuma gitti bu olay ama görsellikte falan bi değişiklik olmadı sanırım miui 11 de değişecek bunlar ama tavsiyi ederim gayet akıcı işlemler sıkıntısız üst versiyon yazılım her zaman daha iyidir saygılar

Oyla:

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
toprak
Cihazım
huawei gr5
Konular
8
Bi kaç gündür kullanıyorum şarj olayı iyileştirilmiş gibi 24 saati geçti oyunda oynadım fifa da oynadım video az izledim sürekli net açık hala %30 şarj var benim hoşuma gitti bu olay ama görsellikte falan bi değişiklik olmadı sanırım miui 11 de değişecek bunlar ama tavsiyi ederim gayet akıcı işlemler sıkıntısız üst versiyon yazılım her zaman daha iyidir saygılar
Kimisinde iyi kimisinde kötü nasıl iş anlamadım 24 saati geçti diyorsun ekran kaç saat veriyor mesela benim oreo 19 saattir kullanımda 9 saat ekran kullanımı var oyun video karma kullanım şuanda %30 gibi şarz var sende bu kullanım nasıl İnternet hep açık whatsapp facebook instagram sık sık kullandım oreoda böyle sende yazarmısın senin kullanımları

Oyla:

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
toprak
Cihazım
huawei gr5
Konular
8
kararlı sürümmü

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

UnitBack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzo
Cihazım
Xaomi max 3
Konular
0
Kararlı sürüm kardeşim
Kullanımlarım bu şekilde bak çoğunluk 4g ile nete bağlanıyorum gün boyu fifa oynuyorum kullanımlarım resimlerde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-22-00-19-58-069_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-03-22-00-19-58-069_com.miui.securitycenter.png
    175,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2019-03-22-00-19-40-351_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-03-22-00-19-40-351_com.miui.securitycenter.png
    69,2 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2019-03-22-00-19-35-334_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-03-22-00-19-35-334_com.miui.securitycenter.png
    67,4 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
toprak
Cihazım
huawei gr5
Konular
8
Kararlı sürüm kardeşim
Kullanımlarım bu şekilde bak çoğunluk 4g ile nete bağlanıyorum gün boyu fifa oynuyorum kullanımlarım resimlerde
19 saat falan kullanımda %10 civarına iniyor şarj resimlerde kaç saat ekran alıyorsun pie de 19 saatte oyun falan dahil

Oyla:

Micro-MÇ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Arkadaşlar Merhaba
Ben de android 9 a güncelledim fakat daha sonra sarj sorunu ortaya çıktı
Cihazı sarja takıyorum dolum başlıyor ve %90 na geldi mi sarj kendini kapatıyor sarj olmuyor ...
Bu sorunu yaşayan var mı ?
Bir çözümü var mı ?

Oyla:

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
sefik59 arkadaş cihazım mi max 3 fakat oreo ile pie arasında ciddi bir fark görmedim. Örneğin benim için ses kaydı önemli oreo da ses kaydı pie sürümüne göre iyi idi. Pie de çok net olmadığı gibi çatallı ses çıkıyor.Konuşma ahize sesi çok net değil.Pil süresi daha az.Kullandığım bazı programlar uyumsuzluk gösterdi.Pie den oreo ya dönmek istedim fakat Miflash değişik hatalar verdi.Neden bilmiyorum ama her cihaz aynı tepkileri vermeyebiliyor.
Güncelleme geldi fakat kararsızım yapayımmı diye siz ne dersiniz

Oyla:
Üst Alt