Rom MIMAX2_Epic_Miui10_8.8.16_Global

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V8.2 sorunsuz çalışıyor

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Benden ekran görüntüleri bu şekilde Nova Launcher kullanıyorum. Parmak izini denemedim zaten kullanmıyorum. Yukarıda demiştim kamerada portre çalışmıyor şimdilik Escobar hocam da çalışmadığını belirtti lakin zaten gcam kullandığımdan onu da dert etmiyorum. Miuida yüklü gelen tarayıcı ile bir şey indirmede sıkıntı var gibi ama nasıl anlatacağımı bilemedim dosya indirirken bir sıkıntı mevcut ama uygulama kaynaklı olabilir henüz başka tarayıcı denemedim. Nova Launcher ve Tesla ile uygulama bildirim sayısı olduğu gibi gözüküyor (Bundan önce miuiprodaydım yanlış gösteriyordu sayıyı). Efekt olarak aradığım tek şey ekran kilitleme efekti fakat şu an o mevcut değil ekran anında kilitleniyor(çok önemli bir mevzu değil). Temalar konusunda kilit ekranının temasını değiştiremiyorum, iox 11 tt teması uygulanmış şekilde gözükse bile normal miui kilit ekranını gösteriyor. Miuipro romda durup dururken kapanıp açılma sorununu bu romda yaşamazsam benim açımdan pek sorun yok. Yeterince stabil benim için, global yüklü arkadaşlarımın telefonunun hafif kasması bu romda yok. Önceki epic romda da olan kulaklık ses kısıklığı bu romda da var(miuiproda ses daha yüksekti, dolby ile yapılan ses yükseltme çok kaliteli gelmiyor bana) onu mixer path kısmından bulup yükselteceğim ben. Escobar1945 hocam, yüklü gelen Google uygulamasını kaldırsak soft brick durumu olur mu? Elinize sağlık bu arada ben beğendim romu, değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkürler :)

riedka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5
Cihazım
ONE PLUS 5
Konular
3

Benden ekran görüntüleri bu şekilde Nova Launcher kullanıyorum. Parmak izini denemedim zaten kullanmıyorum. Yukarıda demiştim kamerada portre çalışmıyor şimdilik Escobar hocam da çalışmadığını belirtti lakin zaten gcam kullandığımdan onu da dert etmiyorum. Miuida yüklü gelen tarayıcı ile bir şey indirmede sıkıntı var gibi ama nasıl anlatacağımı bilemedim dosya indirirken bir sıkıntı mevcut ama uygulama kaynaklı olabilir henüz başka tarayıcı denemedim. Nova Launcher ve Tesla ile uygulama bildirim sayısı olduğu gibi gözüküyor (Bundan önce miuiprodaydım yanlış gösteriyordu sayıyı). Efekt olarak aradığım tek şey ekran kilitleme efekti fakat şu an o mevcut değil ekran anında kilitleniyor(çok önemli bir mevzu değil). Temalar konusunda kilit ekranının temasını değiştiremiyorum, iox 11 tt teması uygulanmış şekilde gözükse bile normal miui kilit ekranını gösteriyor. Miuipro romda durup dururken kapanıp açılma sorununu bu romda yaşamazsam benim açımdan pek sorun yok. Yeterince stabil benim için, global yüklü arkadaşlarımın telefonunun hafif kasması bu romda yok. Önceki epic romda da olan kulaklık ses kısıklığı bu romda da var(miuiproda ses daha yüksekti, dolby ile yapılan ses yükseltme çok kaliteli gelmiyor bana) onu mixer path kısmından bulup yükselteceğim ben. Escobar1945 hocam, yüklü gelen Google uygulamasını kaldırsak soft brick durumu olur mu? Elinize sağlık bu arada ben beğendim romu, değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkürler :)

İndirmede genel bir yavaşlık var bendede uygulama kaynaklı değil bence bir bant genişliği kısıtlaması varmış gibi indiriyor magisk den indirme yaparken de şimdi dikkatimi çekti.

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Sayın Skorpi ve Escobar1945 acele etmenize gerek yok şimdilik eksiklikleri biz belirtelim yanlış anlaşılma olmasın sonuçta gönüllü olarak bunu yapıyorsunuz. Bayram öncesi siz değerli üstadları işlerinden alı koymayalım. Ne zaman müsait olursanız o zamana kadar bekleriz sıkıntı yok :)

Tek bir problemim var ölçeği düşürmek istiyorum miui 10 da nasıl yapılıyor bu yazılar filan çok kaba ayrıca yazı fontu eklemeyi bilen var mı?

Ayrıca arkadaşlar bunu ben sorunsuz kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı uygulamayı direk kurdum herhangi bir şey eklemedim.

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
İndirmede genel bir yavaşlık var bendede uygulama kaynaklı değil bence bir bant genişliği kısıtlaması varmış gibi indiriyor magisk den indirme yaparken de şimdi dikkatimi çekti.

Hocam benim hızda değil sorun, indirme hızım normal fakat o tarayıcıdan bir şey indirirken bildirim kısmında gidip geliyor indirmenin bildirimi, yüzde kaç yüklendiği gözükmüyor falan.

kerimergin345

Max2 Ayrıcalıktır
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max2
Konular
5
Gcam.kurulumunu anlatabilecek mübarek bir kişi çıkarmı acaba aramızdanYes~~Yes~~

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V8.2 sorunsuz çalışıyor
Video moduna geçtiniz mi bende videoya geçince kapatmaya zorluyor

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Bu romu kimlerin yüklediğini öğrenebilirmiyim arkadaşlar?
Yükleyenlerden SS rica ediyorum
Bensiz olmaz :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı