Rom MIMAX2_Epic_Miui10_8.8.16_Global

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Merhaba romu kullanmaya devam ediyormusunuz hala yoksa farklı bi romdamısınız?Gerçi bir ara AOSP takılıyordunuz sanırım.
Rom çok güzel ara 1.30 saatte %50 şarj gidiyor nasıl oluyor bu çözümü yokmudur ya

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam herhangi bir sıkıntı oldumu? Geçen zaman içinde.
Rom'u kurduğu günden beri değiştirmeyen bir tek ben mi kaldım acaba :D

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Aramızda en aklı başında ve sağlıklı olan siz çıktınız, bizler hepimiz maalesef hastayız hocam

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Hocam, yedek alma, programları geri yükleme, hepsinde hesapları açma, viper, Dolby, klavye.. derken o kadar bunaltıcı oluyor ki belki escobar hocanın vereceği güncellemeyi bile yapmayabilirim :D

Bir de 7.x tabanlı romların hepsini denedim. 8.x tabanlı tonların çoğunu denedim ve yeni gelenleri takipteyim. Ciddi anlamda yüklenebilecek rom yok şu an Max 2 için. Dengeli, idare eder bir tane rom bulamadım.

Adam rom yapmış, saygım sonsuz, eline emeğine sağlık ama çağrı sesini kontrol edemiyorsam, parlaklık kafasına göre bir artıp bir azalıyorsa, sürekli bir şeylerde hata veriyorsa yayınlamasınlar rom'u.
Tek bug olarak çağrı sesi yazıyor devler. Rom'u yüklendikten sonra türlü türlü sorunlar çıkıyor.

En son kendime bir tane 7.1 tabanlı rom yapacağım :D

Bu arada Android Pie'yi portluyorduk. Telefonu mido olduğuna inandırdık. Rom'u flashladık. Tam mutlu son derken olmadı :( çözersek başlık açarım dünyada ilk biz yapmış oluruz :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam herhangi bir sıkıntı oldumu? Geçen zaman içinde.

Uçak modunda sorunlar oluyor. Kilit ekranında uygulama görünmüyor. Örnek; Spotify ve diğer bütün müzik uygulamaları.

BT sorunu da var. Ya bağlanmıyor ya da çok geç bağlanıyor(10-12dk en az)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam, yedek alma, programları geri yükleme, hepsinde hesapları açma, viper, Dolby, klavye.. derken o kadar bunaltıcı oluyor ki belki escobar hocanın vereceği güncellemeyi bile yapmayabilirim :D

Bir de 7.x tabanlı romların hepsini denedim. 8.x tabanlı tonların çoğunu denedim ve yeni gelenleri takipteyim. Ciddi anlamda yüklenebilecek rom yok şu an Max 2 için. Dengeli, idare eder bir tane rom bulamadım.

Adam rom yapmış, saygım sonsuz, eline emeğine sağlık ama çağrı sesini kontrol edemiyorsam, parlaklık kafasına göre bir artıp bir azalıyorsa, sürekli bir şeylerde hata veriyorsa yayınlamasınlar rom'u.
Tek bug olarak çağrı sesi yazıyor devler. Rom'u yüklendikten sonra türlü türlü sorunlar çıkıyor.

En son kendime bir tane 7.1 tabanlı rom yapacağım :D

Bu arada Android Pie'yi portluyorduk. Telefonu mido olduğuna inandırdık. Rom'u flashladık. Tam mutlu son derken olmadı :( çözersek başlık açarım dünyada ilk biz yapmış oluruz :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uçak modunda sorunlar oluyor. Kilit ekranında uygulama görünmüyor. Örnek; Spotify ve diğer bütün müzik uygulamaları.

BT sorunu da var. Ya bağlanmıyor ya da çok geç bağlanıyor(10-12dk en az)
Hocam sizi Miui.Pro ya alalım... Pie konusunda bazı geliştiriciler çalışma yapıyorlar şu an ama boot ettiremiyorlar ama siz birşeyler yaparsanız, seve seve deneriz hocam

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Hocam sizi Miui.Pro ya alalım... Pie konusunda bazı geliştiriciler çalışma yapıyorlar şu an ama boot ettiremiyorlar ama siz birşeyler yaparsanız, seve seve deneriz hocam

Kararlı miu10 çıktıktan sonra epic rom'a güncelleme gelirse onu kurarım. Yoksa böyle çok iyi hocam :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kararlı miu10 çıktıktan sonra epic rom'a güncelleme gelirse onu kurarım. Yoksa böyle çok iyi hocam :D
Ben Sayın Escobar1945 hocamı boşadım o nedenle boşuna Epic rom beklemeyin, maalesef bizlere ayıracak vakti yok

Üst Alt