Yardım Mikrofon var ama çok az ses geliyor

Enes Gökcegöz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
CorvusOS 11 RawenClaw
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonumun ekranı kırıldığı için tamirci abime verdim ve telefonu yaptırdım. Sonrasında abimden telefonu aldım ve içine yazılım attım. Telefonda mikrofon var ama ses aşırı az. Abime sorduğumda değişim sırasında mikrofona dokunmadığını ve herhangi bir değişim yapmadığını söyledi. Bu neden olabilir. Mesela ses kaydediciden ses kaydedince az bir ses geliyor ama WhatsApp'tan ses atınca bu ses acayip derece de az. WhatsApp izinleri tam bu arada. Acaba default mikrofonu değiştirmek mümkün mü?

mairre74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Telefonumun ekranı kırıldığı için tamirci abime verdim ve telefonu yaptırdım. Sonrasında abimden telefonu aldım ve içine yazılım attım. Telefonda mikrofon var ama ses aşırı az. Abime sorduğumda değişim sırasında mikrofona dokunmadığını ve herhangi bir değişim yapmadığını söyledi. Bu neden olabilir. Mesela ses kaydediciden ses kaydedince az bir ses geliyor ama WhatsApp'tan ses atınca bu ses acayip derece de az. WhatsApp izinleri tam bu arada. Acaba default mikrofonu değiştirmek mümkün mü?
Hangi yazılımı kullandıgınızı soyliyebilirmisiniz cunku yazılım hatası olabılır veya adam yalan soyluyor

Oyla:

Enes Gökcegöz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi yazılımı kullandıgınızı soyliyebilirmisiniz cunku yazılım hatası olabılır veya adam yalan soyluyor
Yazılımı yazdım zaten CorvusOS RavenClaw diye ama çok işletim sistemi değiştirdim o yüzden yazılımsal bir sorun yok ben mikrofonun şiddetini yükseltecek bir modul veya yazılım arayışındayım.

Oyla:

mairre74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Yazılımı yazdım zaten CorvusOS RavenClaw diye ama çok işletim sistemi değiştirdim o yüzden yazılımsal bir sorun yok ben mikrofonun şiddetini yükseltecek bir modul veya yazılım arayışındayım.
Öyle modül vardir illahki ama mikrofonun bu modullerle aşırı kaliteli olmasını beklemeyin onerim

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Mikrofon girişi kirlenerek tıkanmış olabilirmi?

Oyla:
Üst Alt