Yardım Mikrofon sorunu

can_soylu34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi M10T Pro
Konular
9
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi10 t pro kullanıyorum oyunlarda boğuk ses ve yankı problemi oluyor aynı zamanda Whatsap da görüntülü görüşürken ve görüntülü konuşma programlarında mikrofon sürekli sorun çıkarıyor ve karşı taraf beni duymadığını söylüyor duydukları zaman ise boğuk gidiyor sesim ve yankı oluyor bu sorun canımı çok sıktı herhangi bir çözümü veya bu sorunu azaltacak birşey var mı telefonu bu sorundan dolayı iade edebilir miyim aynı sorunları yaşayanlar nasıl bir yol izliyor yardımcı olursanız sevinirim.

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi10 t pro kullanıyorum oyunlarda boğuk ses ve yankı problemi oluyor aynı zamanda Whatsap da görüntülü görüşürken ve görüntülü konuşma programlarında mikrofon sürekli sorun çıkarıyor ve karşı taraf beni duymadığını söylüyor duydukları zaman ise boğuk gidiyor sesim ve yankı oluyor bu sorun canımı çok sıktı herhangi bir çözümü veya bu sorunu azaltacak birşey var mı telefonu bu sorundan dolayı iade edebilir miyim aynı sorunları yaşayanlar nasıl bir yol izliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Aynisi banada oldu. Sorunun cozumu nedir acaba

mrofeusgt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürol
Cihazım
Mİ 10 T PRO
Konular
0
Aynı sorunu whatsap goruntulu konusmada yasıyoruz
sesi 1 tık kısarak ve yan tutarak veya kılıfsız deneyin ama tam cozum degil :(
eliniz alt mikrofon kısmına yakın hareket edip durmasın karsıya cok rahatsız edici sesler gidiyor.
mikrofon sorunu ve sensor sorunu malesef benide 1 tık soguttu telefondan :(

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Bu sorun neredeyse tüm Xiaomi cihazlarında yaşanıyor. Ben de Mi 10T Pro kullanıyorum. Pubg olsun Mobile Legends olsun mikrofonu açtığımda duymuyoruz seni diyorlar. Duydukları zaman da boğuk geliyor ve bağırmak zorunda kalıyorum. Telefon görüşmelerinde hiçbir sıkıntı yok gayet net ve düzgün ses gidiyor. Tahminimce yazılımsal bir sorun ama bu Xiaomi için kronikleşmiş bir sorun. Umarım düzeltirler.

mrofeusgt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürol
Cihazım
Mİ 10 T PRO
Konular
0
Bu sorun neredeyse tüm Xiaomi cihazlarında yaşanıyor. Ben de Mi 10T Pro kullanıyorum. Pubg olsun Mobile Legends olsun mikrofonu açtığımda duymuyoruz seni diyorlar. Duydukları zaman da boğuk geliyor ve bağırmak zorunda kalıyorum. Telefon görüşmelerinde hiçbir sıkıntı yok gayet net ve düzgün ses gidiyor. Tahminimce yazılımsal bir sorun ama bu Xiaomi için kronikleşmiş bir sorun. Umarım düzeltirler.
bahsettiginiz sorunu arastırırken gormustum sanırım gameturbodan yada discordtan ayar yaparak cozuyorlarda ama emin degilim. fıkrınız olsun.

onurs27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Bende de hem aramalarda hem de whatsapp' da hışırtı ve cızırtı vardı. Ayrıca ses kaydedici de cızırtılı kayıt alıyordu. Garantiden sıfır cihazla değişim yapıldı bilginize...

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
bahsettiginiz sorunu arastırırken gormustum sanırım gameturbodan yada discordtan ayar yaparak cozuyorlarda ama emin degilim. fıkrınız olsun.
Cihaz yurtdışı. ses kaydedici ve aramalarda hiçbir sıkıntı yok. gameturboyu değiştirdim sonuç yine aynı. Telefon değişimiyle alakası yok kronik bir sorun bu artık xiaomilerde.

Üst Alt