Yardım Mikrofon boguk ses mi10t pro

Turgayreis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgayreis
Cihazım
Mi10t pro
Konular
1
Oncelikle iyi gunler. Whatsabb veya normal konusmalarda hoporlere aldiktan sonra cihazdan biraz uzaklasinca sesimi anlamiyorlar. İlla sesim telefona dogru ve yakin olmam gerekiyir. Servise gönderdim hic bir sorun yok denikdi turkiye cihazi. Vidafone volte desteklemiyor yaziyor yardimci olurmusunuz baskalari neredeyse diger odadan konusacak ses geliyor. Ve pubg dese boguk gidiyor sesim

sonflcyus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal Guclu
Cihazım
MI9
Konular
2
Çok fazla benzer sorun yaşanıyor Xiaomi cihazlarda maalesef. Özellikle Note 10 Lite ve Mi 10T modellerinde neredeyse klasik bir sorun. Sensör problemi de cabası. Maalesef durum bu. Mi 10 T kullanıcısı olarak benzer sorunları ben de yaşıyorum. Çözümü daha kaliteli sensör ve mikrofon kullanılan modellere terfi etmek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgayreis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgayreis
Cihazım
Mi10t pro
Konular
1
Çok fazla benzer sorun yaşanıyor Xiaomi cihazlarda maalesef. Özellikle Note 10 Lite ve Mi 10T modellerinde neredeyse klasik bir sorun. Sensör problemi de cabası. Maalesef durum bu. Mi 10 T kullanıcısı olarak benzer sorunları ben de yaşıyorum. Çözümü daha kaliteli sensör ve mikrofon kullanılan modellere terfi etmek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bugune kadar memnun kaldigim tekncihaz lgv10 oldu mikrofonda sonra hep çöküş. Hele apple 7plas aldiydim sesim hic gitmiyordu cihaz değişimi bike yapmamielrdi. Varmi mi10t pro ayarinda bikdigin cihaz usta yada bir cozum varmidir

Üst Alt