Diğer Mijia M365 Pro Tekrardan Satışta

Gossgo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TÜMER
Cihazım
HTC U11
Konular
0
Kargoya verildi mi acaba?

Gossgo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TÜMER
Cihazım
HTC U11
Konular
0
Dünden beri herhangi bir kargo takip numarası mesajı veya mail gelmedi. Siparişimi goruntuledigimde dünden beri sadece kargoya verildiği ile ilgili bildiri var.

Kargo durumumu ogrenemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gossgo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TÜMER
Cihazım
HTC U11
Konular
0
Teşekkür ediyorum kargo bilgilerime ulaştım.

Gossgo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TÜMER
Cihazım
HTC U11
Konular
0
Cunartesi günü kargom ulaştı. Kargo takip bilgilerim sanırım kargo sirketindeki bir aksaklık nedeniyle hiç ulaşamadı. Ama burada bana yardımcı olup kargo takip numaramı öğrenip bana bildirdiler.

Gerek stok durumu öğrenirken gerek kargoyla ilgili bilgi ufak aksaklık(yurtici kaynaklı) Gerek yeni serinin talebim doğrultusunda gönderilmesini sağlarken, buradaki tüm arkadaşlar çok yardımcı oldular. İlgi ve alaka ve taleplerime gösterilen özenden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Sabırla sorularımı cevaplayip stoklarinizdaki ürünle ilgili bilgi paylaşıp, istediğim seriden gönderim yaptınız. Uygun fiyatla Türkiye garantili ve ilgili alakalı insanlardan yapılan alışveriş.

ÖzÖmÖz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
M365 Pro
Konular
0
Sarı reflektörlü almaya karar verdim ancak marketteki müşteri temsilcisine sorduğumda kalmadığını söyledi, benden 2 saat önce soran birisine var demişti saat farkıyla kaçırdık galiba ;( Peki sarı reflektörlü stoklarınıza gelirse nasıl haberdar olabiliriz acaba?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sarı reflektörlü almaya karar verdim ancak marketteki müşteri temsilcisine sorduğumda kalmadığını söyledi, benden 2 saat önce soran birisine var demişti saat farkıyla kaçırdık galiba ;( Peki sarı reflektörlü stoklarınıza gelirse nasıl haberdar olabiliriz acaba?
Evet hocam maalesef sarı reflektörlü 1.3 versiyon tükendi Yeniden stoklara gelişi hakkında ise maalesef net bilgi veremiyoruz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba, sabah sipariş verdim kargo kaydı açıldı yazıyor. Bugün kargoya verilecek değil mi?
Evet hocam. Ürününüz kargoya verildi. Takip numarasını şimdi SMS olarak da gönderdim size. Güzel günlerde kullanın :)

Üst Alt