Soru Migros Mi8 Global En Son Yazılım Sürümü Kaç?

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
Merhaba ben migrosdan mi8 aldım global versiyonu ama bazı redmi 6 kullanıcılar bende daha yüksek güncelleme alıyor benim güncellemem 10.3.4 kararlı kaldı bu normalmidir şuan global mi8lerde en son güncelleme bu mudur buysa neden bizler geç güncelleme alıyoruz sonuçta amiral gemisi bir telefon?

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki ben root yada rom atmadan global betaya nasıl başvurabilirim başvurduktan sonra cihazımdaki veriler silinirmi global betayı yüklemek için

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
peki ben root yada rom atmadan global betaya nasıl başvurabilirim başvurduktan sonra cihazımdaki veriler silinirmi global betayı yüklemek için
Betaya geçiş için başvuruya gerek yok " Rehber - Updater Uygulaması İle Rom Kurulumu " bu konu anlatımı size yardımcı olacaktır tek yapmanız gereken global beta romu indirmeniz. Kurulum aşamasında zaten cihazın içindekileri silip silmeyeceğini size söyleyecektir. Size önerim MIUI 11'i beklemeniz ne zaman çıkar diye soracak olursanız bilmiyorum.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Dip not : Mevcut kararlı sürüm betadan çok daha yeni bir sürüm.Global beta geliştirmeleri 1 temmuz itibariyle tüm cihazlar için durduruldu.

Üst Alt