Soru migros mi 8 lite

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
arkadaşlar migrosta mi 8 lite 1620 tl ye indirime girmiş.
bu cihazı eşime almayı düşünüyorum.Bende kvk garantili sorunsuz çalışan redmi 5 plus var.

migros mi 8 lite için:

1.burada satılan telefonların kronik bir sıkıntısı var mı?
2. Miui yazılımında sıkıntı var mı Global mi?
3. Migrostan mi 8 lite alınır mı?
alıp ta kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
wala kardeşim senin cihazda bir sorun var ben ring of anerjin oynuyorum pugg dana daha agır bir oyun vede full online olmama ragmen ne şebeke ne kesilme nede wifi sorunu yaşamadım daha mi 8 lite sana denk gelmişse bilmem yalnız mükemmel bir telefon aksini söyleyen kullanmasını bilmeyendir ...
Wifi şebeke ve kamera sorunun kullanmayı bilmekle alakasını açıklayabilir misiniz rica etsem?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

wala kardeşim senin cihazda bir sorun var ben ring of anerjin oynuyorum pugg dana daha agır bir oyun vede full online olmama ragmen ne şebeke ne kesilme nede wifi sorunu yaşamadım daha mi 8 lite sana denk gelmişse bilmem yalnız mükemmel bir telefon aksini söyleyen kullanmasını bilmeyendir ...
Birde pil kullanımını açıklarsanız burda sıkıntı çeken birton insanla beraber bizi aydınlatmış olursunuz.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Mesajınızı görmemişim kusura bakmayın 10.2.2.0 Android 9 global kararlı

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
cepporttan kvk garantili global sürüm aldım hiçbir sorun yok telefonda 3 ay oldu cihazı alalı

Oyla:

barisbozan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
jegfost
Cihazım
xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Wifi şebeke ve kamera sorunun kullanmayı bilmekle alakasını açıklayabilir misiniz rica etsem?

Birde pil kullanımını açıklarsanız burda sıkıntı çeken birton insanla beraber bizi aydınlatmış olursunuz.

Mesajınızı görmemişim kusura bakmayın 10.2.2.0 Android 9 global kararlı

wallah hocam mi 8 almadan önce kullandıgım telefon a7 2018 veda a6 plas 2018 kullanıyordum samsung olarak ikisnde şu anda oynadıgım oyunu oynamayamadım kaldırmadı veya dondu batarya perfonması almadım neden şu adna aralıksız 8 saat oyun oynadım telefonda ne ısınma ne kasma nede aşırı şelikde pil tüketimi görmedim öncelikle cihazını test edip sorunlu olmadıgını kontr ederseniz belki cihazda sorun vardır benimkimde her hangi bir soruna sarzladım veda kamera yönünden samsung iyi kamaresını tartışamam mi 8 kamreasını o kadar kötülüyemem parasına göre ideal bir cihaz görüşlerim saygılar..

Oyla:
Üst Alt