Yardım Mido RR Oreo şarj problemi

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
İyi forumlar, Redmi note 4 mido cihazıma Resurrection Remix final sürümünü kurdugumda, telefonu şarja taktığımda şarj ışığı 2-3 saniye sonra sönüyor, ardından pil simgesinde şarj olduğu beliriyor fakat şarj olmuyor. Aynı romu defalarca kez kurdum böyle bi sorun çıkarmazken şimdi böyle sorun çıkarması çok tuhaf, Aex oreo romda da aynı sorun oldu bugün, Pie romlarda böyle bir sorun yok. Sizce neden olabilir? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Not: telefonu kapatıp şarja takılı şekilde açtığımda şarj oluyor, çekip taktıktan sonra yine olmuyor.

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
İyi forumlar, Redmi note 4 mido cihazıma Resurrection Remix final sürümünü kurdugumda, telefonu şarja taktığımda şarj ışığı 2-3 saniye sonra sönüyor, ardından pil simgesinde şarj olduğu beliriyor fakat şarj olmuyor. Aynı romu defalarca kez kurdum böyle bi sorun çıkarmazken şimdi böyle sorun çıkarması çok tuhaf, Aex oreo romda da aynı sorun oldu bugün, Pie romlarda böyle bir sorun yok. Sizce neden olabilir? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Not: telefonu kapatıp şarja takılı şekilde açtığımda şarj oluyor, çekip taktıktan sonra yine olmuyor.

Hocam konu dışı olacak ama romdan memnun musunuz ?
Ekran görüntüsü paylasabilir misiniz ?

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Note 4 te böyle bir donanımsal sorun var sanırım daha öncede görmüştüm ama net birşey diyemiyorum

Donanımsal mı bilemedim, pie ve miui romlarda sorun yok sonradan olustu firmware kaynaklı olabilir mi bilmiyorum. Cevabınız icin teşekkürler hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam konu dışı olacak ama romdan memnun musunuz ?
Ekran görüntüsü paylasabilir misiniz ?

Her ne kadar miui sevsem de miui'dan verim alamadığım icin o romları kurdum RR final sürümü muhteşem. Eğer koyu miui fanı degilseniz şiddetle tavsiye ederim. Şu an o romda olmadığım icin ekran görüntüsü atamıyorum, internetten bakabilirsiniz...

Oyla:

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Donanımsal mı bilemedim, pie ve miui romlarda sorun yok sonradan olustu firmware kaynaklı olabilir mi bilmiyorum. Cevabınız icin teşekkürler hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her ne kadar miui sevsem de miui'dan verim alamadığım icin o romları kurdum RR final sürümü muhteşem. Eğer koyu miui fanı degilseniz şiddetle tavsiye ederim. Şu an o romda olmadığım icin ekran görüntüsü atamıyorum, internetten bakabilirsiniz...

RR-O-v6.2.1-20181107-mido-Final isimli romu indirip twrp den denedim ama hata verdi. güncel rom hangisi redmi note 4 64gb için ?

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10