Rom Mido için rom önerisi

cetinov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak çetin
Cihazım
redmi note 2
Konular
1
Ben LineageOS 18.1 Vanilla By Zeelog Android 11 kullanıyorum memnunum.
Android 13 versiyonu da var ama donma olur diye korkuyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Bekliyorum hocam sizden haber*. Bi rom yükledim lineage12 fena değil ama laglı*. Bide asıl mesela Vodafone olanları arayamıyorum çağrı sonlandırıldı diyor otomatik, belki düzelir
Selam hocam. Baktım.
RazerOs by Team Razer
12.0.3 stabil versiyon
Ama inanın nerden indirdim nasıl kurdum hatırlamıyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dedim ama duruyordur diye, insan atmaya kıyamıyor ki

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk
Mido benim için yeri ayrı hocam. Cepport ile tanıştım. Selim abi ve Burak abi ile tanıştım. Birçok mükemmel insanla tanışma fırsatım oldu. Onlar sayesinde (her ne kadar bırakmış olsamda) YouTube kanalı açtım. Mido benim için farklı bir yerde.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
benim telefon ya 4.hattimi takiyorum

kıyak telefon ama

sizin nesil iyi bilir hocam 8800'ı
Bana resmen yaşlısın dediniz, çok ayıp

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Selam hocam. Baktım.
RazerOs by Team Razer
12.0.3 stabil versiyon

Mido benim için yeri ayrı hocam. Cepport ile tanıştım. Selim abi ve Burak abi ile tanıştım. Birçok mükemmel insanla tanışma fırsatım oldu. Onlar sayesinde (her ne kadar bırakmış olsamda) YouTube kanalı açtım. Mido benim için farklı bir yerde.
Ben Mido yu sevgili Escobar1945 hocam da gördüm ve o zaman işte Xiaomi ye, daha doğrusu Miui ye aşık oldum ve ardından Max2 ve sonra Max3 serüvenim başladı ve sonuncusu ile hala devam etmekte, ekonomik gidişata göre de mezara kadar devam edecek gibi

hazar1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
redmi 5a
Konular
5
Selam hocam. Baktım.
RazerOs by Team Razer
12.0.3 stabil versiyon

YouTube da 12,5 gibi versiyonların incelemeleri var olmazsa onlardan denerim artık hocam, cevap için teşekkürler. Lineageos 16 falan nasıldı hatrınızda var mı acaba, yoksa miui devam mı edeyim zorlamadan

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
YouTube da 12,5 gibi versiyonların incelemeleri var olmazsa onlardan denerim artık hocam, cevap için teşekkürler. Lineageos 16 falan nasıldı hatrınızda var mı acaba, yoksa miui devam mı edeyim zorlamadan
LineageOs yükledim ama beğenmedim ben hocam. Ben MIUI seviyorum :)

cetinov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak çetin
Cihazım
redmi note 2
Konular
1
Hocam Note 10s e geçtim ama Note 4X hâlâ bende.
Rahmetli babamın hattını kızım kullanıyor şimdi. Birde deji batarya aldım ona. Hâlâ çalışıyor valla :D

hazar1907 akşama telefona bakim. En son port eu rom yüklemiştim. Adını hatırlamıyorum onu yükleyin. Güzel çalışıyor.
Akşama eve gidince bakar yazarım burdan.
Merhaba hocam redmi note 10s tavsiye eder misiniz?
redmi note 4x global den geçmeye değer mi
detaylı olarak yazarsanız sevinirim

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Merhaba hocam redmi note 10s tavsiye eder misiniz?
redmi note 4x global den geçmeye değer mi
detaylı olarak yazarsanız sevinirim
Merhabalar hocam.
Telefondan ne beklediğinize bağlı olarak değişir aslında ama. Note 4X den geçince eşek den inip Ata binmiş gibi oluyorsunuz :) yinede Mido başka tabi. Ben 10s den memnunum. Özellikle 33W hızlı şarj çok güzel. Kamerası beni tatmin ediyor. Gcam ile gece çekimleri çok güzel. Kendi kamerasında 64MP çekimi az kullandım desem yeridir. Ben yurt içi 6/128 olan modeli aldım. Oyun oynayan biri değilim ama Asphalt, Diablo immortal gibi oyunları kasmadan oynuyor. Arama kaydetme için telefonun BL kilidini açıp Endonezya rom kurdum. Şu anda 12.5.8.0 sürümünü kullanıyorum. Bu telefon için en stabil sürüm olduğunu düşünüyorum. Yakında MIUI 14 güncellemesi gelecek. 13 sürümüne yükseltmedim. MIUI 13 de bazı hatalar var. 14 sürümünde de hatalar olursa yine 12.5.8.0 sürümüne geri dönerim. 8/128 modelleri de satılıyor. Yurt dışı ve imei yazılı olanlardan almanızı tavsiye etmem. Güncelleme yapamazsınız. Telefondan şikayetim arka kapağı oldu. Plastik olduğu için bendeki telefonda kapak çatlaması oldu. Daha sağlam olabilirdi. Üstelik bu çatlama kılıf olmasına rağmen diz mesafesinden düşmesi sonucu oluştu. Ön kameradan şikayet eden çok var ama ben bir problem yaşamadım. Ön kamerayı görüntülü görüşme yaparken kullanıyorum. Selfie çekim yapan biri değilim. Kamerayı sürekli kullanan biride değilim. 128GB depolama alanı baya yeterli. Bundan sonra geçeceğim bir telefon olursa poco x4 pro 5G modeli olabilir. Snap dragon işlemcili bir cihaza geçip custom rom kaşıntımın geldiğini hissediyorum :D
Onun dışında işlemcisi her işi görüyor. Kasma vs gibi durumlar ile karşılaşmadım.
Şimdilik yazabilecek olduklarım bunlar. Daha başka sorunuz olursa cevap yazabilirim.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miui varken, AOSP kullanmak çok saçma, eğer cihaz çok eski değil se... Cihaz güncelleme almıyorsa, o zaman ancak faydası olabilir ama unutulmamalı ki, AOSP romlar, hangisi olursa olsun, hepsi ama ufak ama büyük buglu, istisnasız, kim aksini söylüyorsa, yalan söylüyor.. O nedenle lütfen kaşınmayınız

hazar1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
redmi 5a
Konular
5
Miui sevmiyorum hocam ben , birde stok romda Bluetooth kulaklık sorunu var çözümü yol

Üst Alt