Çözüldü MiBand 4 Arayan Kimliği Sorunu

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
Arkadaşlar telefon dilini İngilizce yaptığımda arayan kimliğini bileklikte görebiliyorum ama telefon dilini Türkçe yaptığımda göremiyorum. Bu normal mi yoksa genel bir sorun mu?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim hocam, hayırlı akşamlar :)
Hocam vedalaşmıştık ama tekrar rahatsız edeceğim :) Vermiş olduğunuz başlıkları inceledim ama genelde şikayet ''Türkçe Karakterler'' üzerine. Yani buradan çıkardığım anlam da ç,ö,ş,ü ve büyük harfle yazılmış İ harfi. Benim derdim telefon dili Türkçe iken biri aradığında bileklikte ekrana gelen '' incoming call '' yazısı. Türkçe Karakterleri geçtim ''Ali'' bile yazmıyor.
Ha millet Türkçe karakterler derken dil olarak Türkçeyi kastediyorsa vaktinizi aldığım için kusura bakmayın :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam vedalaşmıştık ama tekrar rahatsız edeceğim :) Vermiş olduğunuz başlıkları inceledim ama genelde şikayet ''Türkçe Karakterler'' üzerine. Yani buradan çıkardığım anlam da ç,ö,ş,ü ve büyük harfle yazılmış İ harfi. Benim derdim telefon dili Türkçe iken biri aradığında bileklikte ekrana gelen '' incoming call '' yazısı. Türkçe Karakterleri geçtim ''Ali'' bile yazmıyor.
Ha millet Türkçe karakterler derken dil olarak Türkçeyi kastediyorsa vaktinizi aldığım için kusura bakmayın :)
Son attığım konu linkinde, yeni güncelleme ile arayanın ismini gösterdiğini ifade etmiş arkadaş. Ama sanırım şuan dili İngilizce yaptığınız zaman gösteriyor diye biliyorum.

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son attığım konu linkinde, yeni güncelleme ile arayanın ismini gösterdiğini ifade etmiş arkadaş. Ama sanırım şuan dili İngilizce yaptığınız zaman gösteriyor diye biliyorum.
Eyvallah hocam sağolasın.

Üst Alt