Yardım Mia2 lite çağrı bekletme sorunu

Recep72

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Xiaomi mia2 lit
Konular
1
İyi akşamlar ben de Mia 2 lite kullanıyorum ben de olan bir sorun var telefonumdan ben bir telefon görüşmesinde iken başka bana gelen çağrıları göremiyorum bütün ayarları yaptım kodlamaları yaptım ama olmadı ayarlar kısmında da açınca kendiliginden açılıyor çıktığımda otomotik tekrar kapanıyor lütfen siz bu sorunu cozduyseniz eğer nasıl çözdüğünüzü bana da anlatır mısınız 7-8 aydır uğraşıp duruyorum ama bulamıyorum telefon ayarlarindanbutun ayarları denedim ama olmadı lütfen acil bana yardımcı olabilcek cevap yazabilir mi ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İyi akşamlar ben de Mia 2 lite kullanıyorum ben de olan bir sorun var telefonumdan ben bir telefon görüşmesinde iken başka bana gelen çağrıları göremiyorum bütün ayarları yaptım kodlamaları yaptım ama olmadı ayarlar kısmında da açınca kendiliginden açılıyor çıktığımda otomotik tekrar kapanıyor lütfen siz bu sorunu cozduyseniz eğer nasıl çözdüğünüzü bana da anlatır mısınız 7-8 aydır uğraşıp duruyorum ama bulamıyorum telefon ayarlarindanbutun ayarları denedim ama olmadı lütfen acil bana yardımcı olabilcek cevap yazabilir mi ?
Farklı bir telefona hattınızı takarak, o telefon üzerinden aktif edin. Ardından telefonunuza hattınızı tekrar takın ve gözlemleyin hocam. Bir çok kullanıcımız bu şekilde sorunu çözdü.

Oyla:

Recep72

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Xiaomi mia2 lit
Konular
1
Hocam çok teşekkür ederim bu konuyu dediğiniz şekilde yaptım ve şuan artık ben bir gorusmede iken bana gelen aramaları görüyorum yalnız bu seferde ben aramadayken beni arayan başka biri olduğunda konuştuğum kişi ile otomatik konuşma kesiliyor ve hemen yeni arayan kişinin çağrısı geliyor yani bu seferde başka biri beni ararken ben aramadayken otomotik aramada olduğum kişi ile bağlantım kesiliyor size de rahatsızlık veriyorum kusura bakmayin

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam çok teşekkür ederim bu konuyu dediğiniz şekilde yaptım ve şuan artık ben bir gorusmede iken bana gelen aramaları görüyorum yalnız bu seferde ben aramadayken beni arayan başka biri olduğunda konuştuğum kişi ile otomatik konuşma kesiliyor ve hemen yeni arayan kişinin çağrısı geliyor yani bu seferde başka biri beni ararken ben aramadayken otomotik aramada olduğum kişi ile bağlantım kesiliyor size de rahatsızlık veriyorum kusura bakmayin
Geçmiş olsun hocam. Diğer sorununuz ise çok ilginç. Aynı telefonu kullanmadığım için tam olarak bilemiyorum ama telefonda farklı bir ayar olabilir mi?

Oyla:

halit031

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halit
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Ayni sorunu bende yaşamıştım upcall diye bir ugulama var onu indir profil kısmında ayarlar bölümünde arama bekletme ayarlarlarini aktif et sorun çözülür

Oyla:

Recep72

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Xiaomi mia2 lit
Konular
1
Farklı bir ayarlama olabilir ama ben bulamdim tekrar yardımlarınız için teşekkür ederim ayrıca Halit hocam sizin de önerdiğiniz uygulamayı indirdim ama ayarlara girdiğimde arama bekeltme sevisini açamıyorum sanırım anladığım kadarıyla turkcell aboneleri daha çok faydalaniyor bu uyglumadan ben başka operatör den olduğum için olmalı ki ben de o arama bekletme kısmı açılmıyor yine de size de teşekkür ederim

Oyla:

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Oyla:

vedat87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Mi 9t Pro
Konular
1
benim de başıma gelmişti. bazı arkadaşlar upcall indirin dediler de turkcellilere özel uygulama. kesin çözümü söyleyim. hangi operatörü kullanıyorsanız onun mobil uygulamasını indirin veya internet sayfasından giriş yapın ve hat ayarlarından arama bekletmeyi uygulama üzerinden veya internet üzerinden aktif edin. tabi bunu yaparken telefonda da aktif olmalı. bu şekilde yaparsanız kesin olarak sorununuz çözülmüş olacaktır. sebebine gelince, telefondan aktif edilse bile hat ayarlarına işlenmiyor.

Oyla:

Serkan B.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
Telefonum Xiaomi Mi A2 lite...2 yıldır kullanıyorum... Bende de arama bekletme açık olmasına rağmen birisiyle görüşürken gelen 2. bir arama görüşmeyi kapatıyor gelen 2. aramayı da cevaplayamadan kapatıyordu...sitelerde çok araştırdım telefonda voLTE'nin açık olması bu soruna yol açıyormuş onu öğrendim...telefon ayarlarinda da volTE''yi açma kapama seçeneği çıkmıyordu ve son olarak müşteri hizmetlerini arayıp voLTE 'yi sistemden kapatıp telesekreter servisini açtirinca sorun çözülmüş oldu...denemelerini de bir kaç kez yaptım...başka hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek yok.
Benim gibi bu sorundan çok sıkıntı yaşamış olanlara tavsiyem olsun.

Oyla:
Üst Alt