Mod Mia-Ex İkon Paketi [14000+ İkon]

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Maalesef hocam bulamadım :( Onların bir zararı yok ama sanırım siz orada olmasını istemiyorsunuz :)
aynen romda pil e etki edecek ne varsa temizlemek istiyorum ondan.
Ayrıca sizin hazırladığınız bu zip ile istediğimiz ikon paketini yer değiştirerek varsayılan ikon paketi yaparız değil mi?

Son düzenleme:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Pile etki etmez hocam onların orada durması.
Ayrıca sizin hazırladığınız bu zip ile istediğimiz ikon paketini yer değiştirerek varsayılan ikon paketi yaparız değil mi?
Denedim mesela Glessie Tornado ikonları ile yer değiştirdim hazırladığınız dosya işlemi yapıyor ama tam değil.
Ya bu nerden çıktı demeyin lütfen deneye deneye öğreniyor ve icat çıkarmaya devam ediyoruz. :)

Son düzenleme:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Tabii ki.

Önce kendinize ikon belirleyin ve onu bir yere kopyalayın, telefon veya pc fark etmez. Ardından
Görseldeki sol üstdeki işarete basın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu noktada APK adı yazan metnin karşısındaki uzantiyi isminj kopyalayın ve en başta belirlediğiniz ikonun adını daha demin kopyaladiginiz metin ile değiştirin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

En son olarak değişikliği yaptığınız ikonu "system/media/theme/miui_mod_icons"
Klasörune kopyalayın ve cihazı yeniden başlatın olacaktır, değişiklik uygulanmazsa mevcut temanınızı tekrardan uygulayın olacaktır.
Hocam paylaşım için teşekkür ederim. Ben zip dosyasını flaşladım ama klavyedeki (sony klavye) emojiler değişmedi. Temayı yeniden yğkkedim falan.ayrıca bu alıntı yaptığım yorumun da "uygulama adı ndan sonraki kısmı" anlayamadım.sanırım bu emoji konularında biraz beceriksizim

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam paylaşım için teşekkür ederim. Ben zip dosyasını flaşladım ama klavyedeki (sony klavye) emojiler değişmedi. Temayı yeniden yğkkedim falan.ayrıca bu alıntı yaptığım yorumun da "uygulama adı ndan sonraki kısmı" anlayamadım.sanırım bu emoji konularında biraz beceriksizim
Emojiler değişmez hocam zaten buradaki ikon paketi ile. Benim yukarıda anlattığım olay herhangi bir uygulamanın simgesini istediğiniz bir simge ile değiştirme.

BerkaySengü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
3
Arkadaşlar ben flasladim da simgeleri twrp üzerinden şimdi silmek istiyorum cunku nasil değiştirecegimi bilmiyorum simgeleri nasil silerim veya degistiririm ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt