Rom Mi_Note_3_Aurora_9.5.10_TR_Rom

selimkircicek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi5
Konular
7
Arkadaş konu başlığına mi note 3 için olduğunu da belirtse daha iyi olur.

Burası Mi Note 3 Konusu olduğundan başlıkta mi note 3 için olduğunu belirtmeme gerek var mı bilemedim..
[doublepost=1528712240,1528712173][/doublepost]
Ekran resimlerini de ben paylaşayım orjinal siteden
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[doublepost=1528469882,1528469441][/doublepost]Hocam orjinal konuyu iyice okusaydın belki paylaşmazdın bu romu.geliştirici;telefonunu sattığı için bu rom bi daha güncelleme almayacakmış,kendi ağzıyla söylemiş.bu roma root atmak da biraz riskli gibi.xda da ilk miui10 custom rom bu bu.keşke bu romu türkçeye çevirseydin hocam :)

Romun güncelleme almayacağını biliyorum. Xda'da orijinal konuyu da o yüzden paylaştım, ilk miui10 custom rom diye attığın mi6 için ben mi note3 kullanıyorum..
[doublepost=1528712327][/doublepost]
Stabil sürüm olduğunu sana düşündüren ne hocam? geliştirici,global rom baz alarak geliştirmiş,bi tane tester bulup ona denetmiş ve sonra da paylaşmış.orjinal konuda yazan bu.orda ne alfa ne beta ne de stabil yazıyor ki bu tür romlar genelde alfa olur.ayrıca senin dediğin gibi olduğunu varsayalım,stabil romlara güncelleme gelmiyor mu sanıyorsun?teknoloji her saniye gelişip değişiyor ve güncellemelerin amacı zaten hataları giderip teknolojinin gerisinde kalmamak.arkadaşın note3 kullanıcısı olduğunu biliyorum ve elbette kendine uygun romu çevirecek.benimkisi sadece temenni-ironi karışımı bişeydi

Bu rom stabil Çin 9.5.10 sürüm üzerine inşa edilmiştir. Beta olan için orijinal konuda ayrı link vardır. Onu çevirmedim. Bu stabil olan..

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Burası Mi Note 3 Konusu olduğundan başlıkta mi note 3 için olduğunu belirtmeme gerek var mı bilemedim..
[doublepost=1528712240,1528712173][/doublepost]

Romun güncelleme almayacağını biliyorum. Xda'da orijinal konuyu da o yüzden paylaştım, ilk miui10 custom rom diye attığın mi6 için ben mi note3 kullanıyorum..
[doublepost=1528712327][/doublepost]

Bu rom stabil Çin 9.5.10 sürüm üzerine inşa edilmiştir. Beta olan için orijinal konuda ayrı link vardır. Onu çevirmedim. Bu stabil olan..

Mesaj yazıldıkca Ana Sayfada Çıkıyor Konu ve orada Mi Note 3 un altında olduğu görülmüyor. Lütfen Başlığa Mi Note 3 diye belirtin.

Bu arada Bayagi eklenti varmış. Mi6 için çıksa denerdim belkim

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
hocam su kilit ekranında ki bi de ana ekranda ki cince yazıları kaldırmanın yolu yok mu

Üst Alt