Rom Mi_Note 3 Mi_Room_MIUI_V10 + Gcam_8.1.0

Security

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi Note3
Konular
3
devil~~

okul internetine falan baglanio miroom cok begendim donesim pek yok ama evdekine neden baglanmadi anlamis degilim
Frekans farkından kaynaklı olabilir. 5 ghz ve 2.4 GHz olarak 2 frekans kanalı var ama mi note 3 iki frekansı da destekliyor. Sorunun telefondan kaynaklı olmadığına sevindim

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
mi rom olarak 9,3,21 olarak çıktı onun üzerinden mi çalışıldı rom olarak

Security

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi Note3
Konular
3
mi rom olarak 9,3,21 olarak çıktı onun üzerinden mi çalışıldı rom olarak
Rom üzerinde bizzat çalışma yapmadım. Yabancı bir forumda denk geldim. Kullanıyorum ve stabil, pil-performans olarak memnun kaldığım için sizlerle paylaştım

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cahfereddin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahfer
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Dostum çok sağol. Son sürümden memnun kalmıştım ama google cam yükleyemediğim için önceki sürüme geri dönmüştüm. Şimdi rahatlıkla indirip yükleyeceğim

Cahfereddin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahfer
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Dostum bu geliştiricilerin forum linkini paylaşabilir misin. Adamlar rom üzerinde baya bi düzeltme ekleme yapmışlar hoşuma gitti. Bundan sonra eu romları buradan indireyim

Security

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi Note3
Konular
3
Dostum bu geliştiricilerin forum linkini paylaşabilir misin. Adamlar rom üzerinde baya bi düzeltme ekleme yapmışlar hoşuma gitti. Bundan sonra eu romları buradan indireyim
Rus bir formda denk gelmiştim. Tekrar bulabilirsem paylaşacağım

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Ben de aex ve caf pie den dönüş yaptım. Sorun olmadı. Sizde de olacağını sanmıyorum. Yüklemeden önce kilit ekranı şifresini ve parmak izi yada güvenli yüz kilitlerinden biri varsa kaldırın öyle yükleyin

Merhaba. Pixel rom kullanmaktayım. Direk dosya yöneticisine atıp flaşlasam sorun olur mu? Ve pixel roma geçtikten sonra twrp de dosya yoneticisi boş gözüküyor yani ben bu romu telefonuma atsam bile göremeyeceğim. Bunu wipe yaparak mı aşarım ? Şimdiden teşekkürler. Ve son olarak google camera için herseyi tam anlamıyla çalışıyor mu ? Ağır çekim , gece modu , portre , hdr vs.?

Security

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi Note3
Konular
3
Merhaba. Pixel rom kullanmaktayım. Direk dosya yöneticisine atıp flaşlasam sorun olur mu? Ve pixel roma geçtikten sonra twrp de dosya yoneticisi boş gözüküyor yani ben bu romu telefonuma atsam bile göremeyeceğim. Bunu wipe yaparak mı aşarım ? Şimdiden teşekkürler. Ve son olarak google camera için herseyi tam anlamıyla çalışıyor mu ? Ağır çekim , gece modu , portre , hdr vs.?
Vipe yaptıktan sonra hafızaya atabilir o şekilde yükleme yapabilirsiniz. Gcamda hemen hepsi çalışıyor. Ağır çekime direkt geçiş yaparsanız hata alıyorsunuz. Tavsiyem video moduna aldıktan sonra ağır çekime geçiniz.

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Vipe yaptıktan sonra hafızaya atabilir o şekilde yükleme yapabilirsiniz. Gcamda hemen hepsi çalışıyor. Ağır çekime direkt geçiş yaparsanız hata alıyorsunuz. Tavsiyem video moduna aldıktan sonra ağır çekime geçiniz.

teşekkür ederim. rom'u indirdim yarın deneyeceğim

Üst Alt