Soru Mi9t

MortySmith

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
MortySmith 128 GB fiyat farkı öyle 500 tl yok arada. Tercih kesinlikle alacak kişinin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bilemedim hocam yine de büyük kumar bence. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım xiaomi demek arıza demek. Eh evet servisler paralel ithalat olsun resmi garanti olsun çok iyi değil ama az sabır ile THH ile söke söke hakkını alıyor insan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam o iş uzun sürüyor yav ama dediğiniz de haklısınız ona lafım yok

Sağ alttaki güzelmiş bcjdh
Maalesef firmalara bir yaptırım olmadığı için mağdur oluyoruz ve firmalar git uğraş modunda takılıyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bilemedim hocam yine de büyük kumar bence. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım xiaomi demek arıza demek. Eh evet servisler paralel ithalat olsun resmi garanti olsun çok iyi değil ama az sabır ile THH ile söke söke hakkını alıyor insan.

Ülkede yaşamak bile şans ben eve döndüğüme her akşam dua ediyorum kazasız-belasız döndüm diye....

Ekran harici (Amoled) hiç bir parçası pahalı değil xiaomi'nin.

Ana kart yansa bile ekranı kırık bir cihazı 500-600 tl ye alıp ana kartı kullanabilirsin...

MortySmith

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
Ekran harici (Amoled) hiç bir parçası pahalı değil xiaomi'nin.

Ülkede yaşamak bile şans ben eve döndüğüme her akşam dua ediyorum kazasız-belasız döndüm diye....

Ana kart yansa bile ekranı kırık bir cihazı 500-600 tl ye alıp ana kartı kullanabilirsin...
Bir yanda da az uğraşıp parayı almak var hocam ama :D yine de kullanıcının kendi tercihi tabi. Ben yerel bir Satıcıdan 64 GB modelini 2700 tlye aldım elimdeki mi 8lite ı çıkarmak için. İnternette baya ucuzmuş bu arada.

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Alınır ama tavsiyem 1000 tl az verip garantisiz almanız....

1000 TL nerede hocam? ben de garantili cihaz alma taraftarı değilim ama garantili cihaz alınacaksa 9T alınmalı. çünkü garantisiz modellerle en az fiyat farkı 9t'de var. ama mi 9 lite , redmi note 8 pro derseniz onlarda 1000'e yakın fiyat farkı var doğrudur. aslında bu fiyat farkı da garantili olmasından ziyade vergi yükünden kaynaklanıyor.. orası ayrı bir konu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bir yanda da az uğraşıp parayı almak var hocam ama :D yine de kullanıcının kendi tercihi tabi. Ben yerel bir Satıcıdan 64 GB modelini 2700 tlye aldım elimdeki mi 8lite ı çıkarmak için. İnternette baya ucuzmuş bu arada.

Bu işin romu var ,root'u var, dolby si var, teması var ,var da var haha--

Garantili cihaz da bir sorun olduğunda yapacağın tek işlem HARD RESET atmak :)

1000 TL nerede hocam? ben de garantili cihaz alma taraftarı değilim ama garantili cihaz alınacaksa 9T alınmalı. çünkü garantisiz modellerle en az fiyat farkı 9t'de var. ama mi 9 lite , redmi note 8 pro derseniz onlarda 1000'e yakın fiyat farkı var doğrudur. aslında bu fiyat farkı da garantili olmasından ziyade vergi yükünden kaynaklanıyor.. orası ayrı bir konu

1 sayfa önce ekran resmini attım

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
benim için garanti değil de tr imei kayıtlı olup olmadığı önemli. zaten hiçbirşey garanti kapsamına girmiyor. o yüzden tr kayıtlı olsun rom atıp değiştirirken silinmeaim gitmesin diye alıyorum sırf garantili.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
benim için garanti değil de tr imei kayıtlı olup olmadığı önemli. zaten hiçbirşey garanti kapsamına girmiyor. o yüzden tr kayıtlı olsun rom atıp değiştirirken silinmeaim gitmesin diye alıyorum sırf garantili.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

İşaretlediğim kısımda ki işlemlerle imei silinmez.

İmei hard reset veya fabrika ayarlarına dönme ile silinir.

Ben de sizin cevabınızın 1 üst mesajımda neden tercih edilmelinin cevabını yazdım...

Üst Alt